zakładanie firmy

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
marianna
Posty: 62
Rejestracja: 19 maja 2020, 13:59

zakładanie firmy

Post autor: marianna »

Znacie jakieś firmy pomagające obcokrajowcom założyć u nas firmę? Chodzi o usługi administracyjne dla obcokrajowców.
Awatar użytkownika
terka
Posty: 98
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:02

Re: zakładanie firmy

Post autor: terka »

Obecnie zakładając firmę trzeba zastanowić się nad urządzeniami fiskalnymi. Ciężko wyobrazić sobie ich funkcjonowanie bez kasy, terminala czy skanera. Wiele oczywiście zależy od branży. Na stronie https://www.pckf.pl/ znajdziesz firmę, która w branży siedzi już długie lata przez co doświadczenie w tym zakresie ma ogromne. Pracujący tam specjaliści po zapoznaniu się z potrzebami przedsiębiorstwa dopierze najlepsze rozwiązania. Oferują oni od razu pomoc w kwestiach formalnych, jak i szkolenie z obsługi kupionych urządzeń. Warto więc zapoznać się ze stroną.
Awatar użytkownika
kokarda
Posty: 72
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:32

Re: zakładanie firmy

Post autor: kokarda »

Jeśli już założymy firmę i będziemy chcieli się trochę wypromować, zdobyć klientów czy wzbudzić ogólnie zainteresowanie to nic innego nam nie pozostaje jak zgłosić się do agencji http://marketingdyskusji.pl/ . Dzięki swojemu doświadczeniu zrobią wszystko tak jak powinno być, żebyśmy byli po prostu zadowoleni.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 138
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:24

Re: zakładanie firmy

Post autor: Mikka »

Wiadomo, że otwarcie firmy jest też kosztowne. Dlatego ludzie szukają wielu alternatyw tanich do zareklamowania swoich usług. Fajnie tutaj sprawdzają się chociażby portale ogłoszeniowe typu Pokato, ponieważ tam możecie wystawić ogłoszenia darmo. Także jest to już pewien sposób.
Awatar użytkownika
mikksenia
Posty: 416
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:48

Re: zakładanie firmy

Post autor: mikksenia »

To bardzo ważna kwestia, więc na pewno zastanawiasz się już nad tym jak rozplanować ewentualne rzeczy związane z promocją. Od tego w dużej mierze zależy całość dalszych możliwości. Postaw zatem na sprawdzone miejsca, które pozwolą na przyciągnięcie dużej ilości klientów. Polecam zatem poznać https://tuoglos.pl/dodaj-ogloszenie-do- ... informacje czyli portal z ogłoszeniami, który daje szansę na dotarcie do klientów z aż setki polskich miast.
Awatar użytkownika
emki920
Posty: 372
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:07

Re: zakładanie firmy

Post autor: emki920 »

Założenie firmy będzie kosztowało Ciebie kilka trudnych decyzji. Na pewno będziesz musiał wybrać odpowiednią ofertę dostawcy prądu. Na stronie: https://www.enea.pl/pl/dlafirmy masz sporo możliwości od enea dla firm. Warto tutaj zajrzeć i porównać oferty, aby wybrać najkorzystniejszą dla swojej firmy.
Jestańk64

Re: zakładanie firmy

Post autor: Jestańk64 »

W zależności od firmy przydatne mogą okazać się stoły do pracy ze stali nierdzewnej https://www.eurostal.pl/stoly-do-pracy. Łatwo zachować je w czystości.
Awatar użytkownika
wiki22
Posty: 158
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:02

Re: zakładanie firmy

Post autor: wiki22 »

Może do nich się odezwij https://www.inplus.lublin.pl/ ? Mi bardzo pomogli, kiedy powstał mi w głowie plan na założenie działalności gospodarczej lublin. Teraz myślę o realnych działaniach w tym temacie, a że to biuro ma świetne opinie to myślę, że skorzystam z ich usług i podczas zakładania firmy, i podczas dalszych rozliczeń.
łuki

Re: zakładanie firmy

Post autor: łuki »

Nie zawsze jest tak, że forma prowadzenia działalności, którą początkowo wybraliśmy zawsze nam odpowiada. Zdarza się, że po kilku miesiącach czy latach decydujemy się na zmianę, ale nie wiemy jak tego dokonać. W takiej sytuacji uważam, że warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Poczytajcie sobie o tej kancelarii https://asiw.pl . Są tam bowiem zatrudnieni prawnicy specjalizujący się w przekształcaniu spółek czy też jednoosobowych działalności w spółki.
małgorzataa

Re: zakładanie firmy

Post autor: małgorzataa »

W momencie gdy chciałam założyć swoją firmę to skontaktowałam się z profesjonalną firmą https://www.superksiegowa.pl/ . Pomogli mi w niezbędnych formalnościach, a także załatwili wszystkie sprawy by tą działalność otworzyć. Współpraca z nimi jest naprawdę bardzo udana.
Łucja98

Re: zakładanie firmy

Post autor: Łucja98 »

Własna firma to ogromna odpowiedzialność i więcej pracy, niż to się może wydawać. Natknęłam się ostatnio na specjalistów od zarządzania operacyjnego, którzy pomogli mi wszystko rozplanować, bo bez nich to naprawdę nie wiem, co bym zrobiłam... Polecam :D https://redegate.com/kategorie/zarzadzanie-operacyjne/
Kłaczek22

Re: zakładanie firmy

Post autor: Kłaczek22 »

Jak zakładasz firmę to będziesz potrzebować masę pozwoleń w zależności od rodzaju biznesu. W szybkim uzyskaniu ich pomoże oferta https://www.ekomeritum.pl/ która ma doświadczenie i wyszkoloną kadrę. Dzięki nim szybko przebrniesz przez procedury i uzyskasz potrzebne zezwolenia od urzędów a w razie kontroli masz ich pomoc i wsparcie.
oneń

Re: zakładanie firmy

Post autor: oneń »

Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, może skontaktuj się na przykład z kancelarią doradcy podatkowego M.C.N. Elżbiety Pabiś https://www.mcnkancelaria.pl/zakladanie-firm we Wrocławiu. My, jak zakładaliśmy firmę, to po pomoc poszliśmy właśnie do niej. To bardzo dobra specjalistka, zna się na tym, co robi, w tym na prawie związanym z zakładaniem firmy. Ma usługi w atrakcyjnych cenach, dodatkowo wciąż z nią współpracujemy, bo zajmuje się naszą księgowością.
Włókniarz

Re: zakładanie firmy

Post autor: Włókniarz »

Kiedy faktycznie już zdecydujemy się na założenie firmy i np. sprzedaż internetową to ja jestem zdania, że bardzo fajną sprawą jest również posiadanie odpowiedniej wiedzy na temat podatków. W takiej sytuacji polecam ciekawy wpis https://taxology.co/pl/podatek-vat-co-n ... zy-online/ gdzie ta cała kwestia została dokładnie wytłumaczona.
Żaneta

Re: zakładanie firmy

Post autor: Żaneta »

Jeśli tak naprawdę interesuje nas założenie firmy i zatrudnianie w przyszłości pracowników to moim zdaniem jak najbardziej warto jest co nieco na ten temat wiedzieć. Polecam zdecydowanie zapoznanie się z wpisem https://leasingteam.pl/centrum-prasowe/ ... -grupowych gdzie fajnie opisano ustawę o zwolnieniach grupowych.
mikoś

Re: zakładanie firmy

Post autor: mikoś »

Ja przy szukaniu pracowników z Ukrainy trafiłem na firmę oferującą pomoc dla pracodawców chcących zatrudnić obcokrajowców, ta firma to Caroblanco działająca na terenie województwa dolnośląskiego http://caroblanco.pl/oferta/ Oferują kompleksową obsługę pracodawcy dotyczącą legalizacji zatrudnienia cudzoziemców. Warto ich sobie ich sprawdzić, bo to solidni specjaliści z duża wiedzą i doświadczeniem w temacie.
ODPOWIEDZ