Zamienniki do drukarek - wybór

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Zomeś

Zamienniki do drukarek - wybór

Post autor: Zomeś »

Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeżeli chodzi o sklep online w którym warto kupować tusze, tonery i art. biurowe? Jeżeli tak to liczę na konkretne podpowiedzi. Liczę na Wasze podpowiedzi i oczywiście mam nadzieję, że trochę konkretnych wskazówek się dla mnie tutaj pojawi!
ErykLiś

Re: Zamienniki do drukarek - wybór

Post autor: ErykLiś »

Jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika. Zdecydowanie sklep internetowy DobreTonery to propozycje które pozytywnie zaskakują jakością, dobrymi cenami i rozbudowaną ofertą. Do tego przy większych zamówieniach można liczyć na darmową dostawę i jednocześnie wsparcie obsługi która jak najbardziej się przydaje.
Jaroń

Re: Zamienniki do drukarek - wybór

Post autor: Jaroń »

Też korzystam z DobreTonery i akurat jestem zadowolony zarówno pod względem jakości produktów, ale też dużej oferty więc bez problemów można znaleźć u nich to co jest potrzebne i jednocześnie dobry poziom obsługi klienta, która zapewnia szybką realizację i doradzi co i jak. Dlatego jak większe zamówienie to od razu u nich
Zomeś

Re: Zamienniki do drukarek - wybór

Post autor: Zomeś »

Jaroń pisze: ↑10 sie 2021, 12:59 Też korzystam z DobreTonery i akurat jestem zadowolony zarówno pod względem jakości produktów, ale też dużej oferty więc bez problemów można znaleźć u nich to co jest potrzebne i jednocześnie dobry poziom obsługi klienta, która zapewnia szybką realizację i doradzi co i jak. Dlatego jak większe zamówienie to od razu u nich
O proszę, to zobaczymy w takim razie co i jak :) Mam nadzieję, że jeszcze trochę wskazówek oczywiście nam się tutaj pojawi i na pewno nie ja skorzystam.
Vołek

Re: Zamienniki do drukarek - wybór

Post autor: Vołek »

Dokładnie w ofercie sklepu online można znaleźć zarówno na dobrej jakości artykuły biurowe oraz małe AGD https://dobretonery.pl/agd-male-c-1532.html ceny niezłe, obsługa zawsze uprzejma i chętna do pomocy. Mam nadzieję, że i u Was wszystko pójdzie zgodnie pomyślnie, no i że zmieścicie się w niezłej cenie.
ODPOWIEDZ