Zamówienia publiczne

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
emki920
Posty: 372
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:07

Zamówienia publiczne

Post autor: emki920 »

Bardzo wiele osób, a konkretnie firm korzysta z zamówień publicznych oraz coraz więcej firm na temat tych zamówień szuka informacji. Mogą być to oczywiście bardzo pomocne informacje, tylko trzeba ich szukać w odpowiednich miejscach. Najwięcej dowiecie się korzystając ze strony https://www.portalzp.pl/nowosci/zamawia ... 16198.html
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 16
Rejestracja: 20 gru 2019, 21:17

Re: Zamówienia publiczne

Post autor: mczay »

A jak można zakupić samochody zgodnie z prawem zamówień publicznych? konieczny jest przetarg?
Awatar użytkownika
tara34
Posty: 170
Rejestracja: 30 kwie 2019, 10:23

Re: Zamówienia publiczne

Post autor: tara34 »

Co do samochodów to to czy konieczny jest przetarg przy zakupie zależy ściśle od ceny samych pojazdów, zgodnie z art 4 pkt 8 pzp . Równowartość ich kwoty nie może przekroczyć w złotych kwoty 30 000 euro netto, to będzie niespełna 158 tys zł. Dokładne informacje możecie przeczytać na stronie https://auta-firmowe.pl/home/zamowienia-publiczne/ . Instytucje publiczne zmieniają takie samochody dość często, nie dziwi, że dealerzy biorą udział w przetargach i składają oferty na swoje auta. To dla nich spora forma zarobku przecież. Taka policja nie kupuje kilku aut na raz a znacznie więcej zazwyczaj.
Krzyś33

Re: Zamówienia publiczne

Post autor: Krzyś33 »

Zamówienia publiczne to na pewno duże wyzwanie, dlatego też warto zastanowić się nad tym aby zdobyć dodatkowe umiejętności jak się za to odpowiednio zabrać. Dlatego też, polecam zajrzeć do oferty przygotowanej przez firmę Apexnet https://www.apexnet.com.pl/szkolenia-ot ... publiczne/ gdzie znajdziecie całą bazę szkoleń w tym zakresie. Na pewno ułatwi Wam to zabranie się za ten temat i co najważniejsze Wasz biznes będzie mógł zdobywać jak najwięcej zamówień publicznych. Z resztą zaglądając na ich stronę i sprawdzając opinię na pewno pozytywnie się przekonacie. Pozdrawiam i dajcie znać jak sobie w tym zakresie radzicie w swoich branżach.
ODPOWIEDZ