Kolonie nad morzem

Najlepsze, sprawdzone noclegi. Polecamy, doradzamy.
Awatar użytkownika
Witoslawa1983
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2020, 16:00

Kolonie nad morzem

Post autor: Witoslawa1983 »

Wraz z drugim współorganizatorem szukam ciekawego miejsca nad morzem na kolonie. Najlepiej w okolicach Gdańska lub Półwyspu Helskiego. Macie jakieś doświadczenia?
Awatar użytkownika
miłosz
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 2020, 0:09

Re: Kolonie nad morzem

Post autor: miłosz »

Ośrodek wczasowy Hutnik - mają basen kryty, boiska, więc dzieciaki nie będą się nudzić, nawet przy deszczowej pogodzie.
Awatar użytkownika
Tomik00
Posty: 233
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

Re: Kolonie nad morzem

Post autor: Tomik00 »

W mojej opinii natomiast jeżeli będziecie na etapie poszukiwań ciekawych kolonii dla swoich dzieci, to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez https://quatromondis.pl/kolonie/sportowe gdzie będą mogli rozwinąć swoje umiejętności i jednocześnie więcej uwagi skupić na rozwoju fizycznym. Pozdrawiam serdecznie i jednocześnie mam nadzieję, że podejmiecie jak najlepszą decyzję dla Waszych dzieci co do organizacji wakacji.
Mirelka
Posty: 34
Rejestracja: 15 kwie 2020, 14:37

Re: Kolonie nad morzem

Post autor: Mirelka »

Dzieciaki mojej siostry w tym roku jadą na kolonie z biurem usług turystycznych but. Będzie to ich pierwszy raz nad morzem i wszyscy zastanawiamy się czy im się spodoba. Wcześniej nigdzie same (bez rodziców) nie wyjeżdżały, więc ciekawe czy nie będą chciały wracać do domu. Niby zarzekają się że nie, ale z nimi to różnie bywa :P Z tego co się orientuję to można u nich wykorzystać ten bon turystyczny dla dzieciaków co jest świetną opcją. Siostra będzie z niego korzystać :)

festiwal smoków kraków
ODPOWIEDZ