Ochrona

Najlepsze, sprawdzone noclegi. Polecamy, doradzamy.
mójka

Ochrona

Post autor: mójka »

Prowadzimy hotel, bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo klientów, który nas odwiedzają. Dlatego jedną z podstawowych rzeczy jest ochrona współpracujemy z jedną z najlepszych agencji ochroniarskich w stolicy.
Awatar użytkownika
Wikika
Posty: 110
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:21

Re: Ochrona

Post autor: Wikika »

Wybierajcie sprawdzone firmy, agencji ochrony akurat trochę jest, poczytajcie może opinie. Jak dla mnie Ochrona Magnum to bardzo dobry wybór. Posiadają wyspecjalizowanych ludzi, odpowiedni sprzęt. Zapewnią ochronę obiektów, konwojów, różnych wydarzeń biznesowych i nie tylko.
Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 803
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: Ochrona

Post autor: Tadek99 »

Witam,a jak chronicie siebie i swoich pracownikow podczas pandemii ? My zaopatrujemy sie w maseczki ochronne i rekawiczki,a niektorzy nawet w kombinezony https://anco.com.pl/pl/c/Kombinezony-ochronne/19 Co o tym sądzicie ? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 50
Rejestracja: 13 mar 2019, 17:41

Re: Ochrona

Post autor: kasiunia »

Tadek99 pisze: ↑25 lis 2020, 23:10 Witam,a jak chronicie siebie i swoich pracownikow podczas pandemii ? My zaopatrujemy sie w maseczki ochronne i rekawiczki,a niektorzy nawet w kombinezony (...)
Bardzo dobrze ,że się chronicie .W naszej firmie oprócz tych środków ochronnych o których wspomniałeś stosują lampy bakteriobójcze przepływowe . Czym lepiej będziemy się chronić i stosować różne środki i metody zmierzające do mniejszego rozprzestrzeniania się wirusa tym wcześniej uda nam się wygrać z nim walkę. pozdrawiam
vóburtus

Re: Ochrona

Post autor: vóburtus »

Znalezienie porządnej firmy specjalizującej się w ochronie jest ważne. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.vikingsecurity.pl/ Firma ta działa na terenie całego województwa śląskiego.
ODPOWIEDZ