Gdzie pożyczka

Gdzie wziąć kredyt na firmę? Jak wynegocjować najlepsze warunki?
Samińta

Gdzie pożyczka

Post autor: Samińta »

Potrzebuję pomocy. Właściwie poszukuję jakiejś fajnej oferty pożyczkowej, niewielkiej, ale zależy mi na tym, żeby koszt pożyczki nie był wysoki.
Awatar użytkownika
appolo23
Posty: 151
Rejestracja: 14 mar 2019, 20:52

Re: Gdzie pożyczka

Post autor: appolo23 »

Ja spróbował bym w BoldInvest https://www.boldinvest.pl/ , słyszałem o tym doradcy kredytowym tylko dobre i sprawdzone opinie. Firma zajmuje się doradztwem zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm, dobiera najlepszy kredyt dopasowany do celu, inny jeżeli bezie to zakup mieszkania, samochodu, wycieczki czy na bieżącą działalność firmy.
oewonga_pożyczki

Re: Gdzie pożyczka

Post autor: oewonga_pożyczki »

Samińta pisze: ↑25 sty 2021, 21:06 Potrzebuję pomocy. Właściwie poszukuję jakiejś fajnej oferty pożyczkowej, niewielkiej, ale zależy mi na tym, żeby koszt pożyczki nie był wysoki.
Cześć,
teraz w Wonga możesz wziąć za darmo pożyczkę do 1000 zł na 30 dni. Obojętnie, czy będzie to Twoja pierwsza czy któraś z kolei pożyczka w naszej firmie – jeśli spłacisz ją terminowo, to jej koszt wyniesie 0 zł. W ofercie mamy również pożyczki ratalne aż do 20 000 zł, których spłatę możesz rozłożyć nawet na 48 wygodnych rat. Koszt pożyczki ratalnej poznasz podczas składania wniosku, jeszcze przed podpisaniem umowy. Teraz, nowi klienci mogą skorzystać z naszej promocji pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: https://www.wonga.pl/regulamin-rrso).
Warunkiem otrzymania pożyczki jest pozytywna decyzja kredytowa na podstawie wniosku, który należy złożyć na stronie wonga.com bądź telefonicznie, kontaktując się z naszą infolinią.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub do skorzystania z chatu na https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań, pozostaję do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Awatar użytkownika
Bajlanda
Posty: 29
Rejestracja: 20 maja 2020, 18:21

Re: Gdzie pożyczka

Post autor: Bajlanda »

Ja też potrzebowałabym szybko jakiegoś wsparcia pożyczkowego i szukając w internecie różnych ofert trafiłam na tą stronę https://concash.pl/ . Propozycje pożyczek wydają się bardzo atrakcyjne. W dodatku weryfikacja jest szybka, wiec nie trzeba czekać długo na decyzję. Chyba skorzystam z takiej opcji.
ODPOWIEDZ