e-recepta

Wątek z rekomendacjami lekarzy, specjalistów, poradni.
Awatar użytkownika
eliqa
Posty: 33
Rejestracja: 15 gru 2019, 22:47

e-recepta

Post autor: eliqa »

Ta opcja jest już jakiś czas u nas dostępna, wiem że jako jedna z pierwszych aptek to DOZ to wprowadził, co myślicie? Dobra zmiana? Mi się to dużo bardziej podoba niż wcześniejsze recepty
Awatar użytkownika
lulilska
Posty: 27
Rejestracja: 06 gru 2019, 23:28

Re: e-recepta

Post autor: lulilska »

też jestem za, dużo większa wygodna niż zwykła, można wysłać sms komuś z rodziny żeby nam odebrał, jak się ząłoży konto to ma się od razu na nim dawkowanie leków, a DOZ to zawsze szybko nowinki wprowadza
Awatar użytkownika
gonzo
Posty: 46
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:29

Re: e-recepta

Post autor: gonzo »

Ja e-receptę realizowałam w DOZ już chyba z dwa lata temu :) Tak więc polecam bo to naprawdę wygodna opcja.
Awatar użytkownika
monster
Posty: 73
Rejestracja: 23 mar 2020, 23:45

Re: e-recepta

Post autor: monster »

Dwa lata temu, to chyba jeszcze nie było takiej możliwości, ale fakt, że DOZ jako pierwszy wprowadził w mojej okolicy możliwość realizacji e-recepty, rok temu na pewno :)
Koala

Re: e-recepta

Post autor: Koala »

Bardzo dobre rozwiązanie, zwłaszcza w czasach pandemii, kiedy nie zawsze uda się umówić na wizytę z lekarzem, a przez telefon można załatwić taką receptę bardzo szybko. Ja swoje e-recepty realizuję w DOZ i jestem zadowolona.
fiśka89

Re: e-recepta

Post autor: fiśka89 »

Witam, co sądzicie o przedluzaniu recept online? Chętnie poznam wasze opinie, poniewaz nigdy nie przedluzalam recepty w ten sposob. https://onlinerecepta.pl Prosze o wasze opinie,pozdrawiam.
ODPOWIEDZ