Implanty zebów w Krakowie

Wątek z rekomendacjami lekarzy, specjalistów, poradni.
Awatar użytkownika
Mixio
Posty: 120
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:36

Implanty zebów w Krakowie

Post autor: Mixio »

cześć, czy możecie polecić jakiś sprawdzony gabinet gdzie można wstawić implanty?
Awatar użytkownika
Kropka
Posty: 91
Rejestracja: 22 wrz 2019, 15:58

Re: Implanty zebów w Krakowie

Post autor: Kropka »

Implanty warto wstawiać w renomowanych gabinetach. Zerknij na ofertę Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej. Tu można wstawić implanty zębów. W Krakowie to centrum znajduje się w Podgórzu. Na stronie znajdziesz wszystkie informacje dotyczące przygotowania do zabiegu oraz samego zabiegu. Jest też cennik, więc możesz od razu zobaczyć ile mniej więcej kosztuje implant.
Awatar użytkownika
melanina
Posty: 500
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:09

Re: Implanty zebów w Krakowie

Post autor: melanina »

Więcej na ten temat dowiesz sie na tej stronie:
http://www.krainazdrowegousmiechu.pl/implanty
Awatar użytkownika
Marsh
Posty: 52
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:39

Re: Implanty zebów w Krakowie

Post autor: Marsh »

Nie ma dla Ciebie znaczenia miejscowość? Możesz dojechać do każdej miejscowości? Jesli tak, to polecam zapisanie sie na wstawienie implantów w klinice Arte Clinic w Gliwicach:
https://arteclinic.pl/stomatologia

Jakiś czas zdecydowałam sie na wstawienie tam implantów w miejsce dolnych szóstek ( niestety ale miałam je bardzo popsute jeszcze starym leczeniem kanałowym oraz musiałam je usunać). Wstawiałam praktycznie od razu po usunięciu. Zaczęłam wstawianie rok temu, obecnie praktycznei nie jestem w stanie ich odróżnić od swoich naturalnych zębów.

W klinice oczywiście jest możliwośc negocjacji ceny przy większej ilóści implantacji.
Awatar użytkownika
wiki22
Posty: 157
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:02

Re: Implanty zebów w Krakowie

Post autor: wiki22 »

Nie ma potrzeby żeby dojeżdżać. W Krakowie jest świetne miejsce, żeby wykonać implanty zębowe. Mam na myśli klinikę Luxdentica. Wykonują implanty najnowocześniejszymi metodami. Popatrz https://implantkrakow.pl/all_on_68 - nawet całą szczękę możesz zrekonstruować w jeden dzień. Pojedyncze zęby oczywiście też. Zespół ma duże doświadczenie, a podczas bezpłatnych konsultacji mogą doradzić Ci odpowiednią metodę leczenia.
MichalinaŚ535

Re: Implanty zebów w Krakowie

Post autor: MichalinaŚ535 »

duze doswiadczenie i wiedze we wstawianiu implantu ma klinika w Warszawie http://www.denisclinic.pl/oferta/implanty korzystam z ich usług od dlugiego czasu i bardzo sobie chwale :)
stanisław212

Re: Implanty zebów w Krakowie

Post autor: stanisław212 »

Zdecydowanie przy wyborze implantów trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników. Tutaj np. https://klinikastomatologiczna.pl/cena- ... j-szczeki/ masz opisane ile mogą kosztować implanty całej szczęki.
Zząbek123

Re: Implanty zebów w Krakowie

Post autor: Zząbek123 »

Jeżeli chodzi o wstawianie implantów w Krakowie - to polecam stomatologów https://denta-med.com.pl/pl - profesjonalne leczenie.
ODPOWIEDZ