psychiatra online

Wątek z rekomendacjami lekarzy, specjalistów, poradni.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 42
Rejestracja: 27 lip 2020, 13:56

psychiatra online

Post autor: deborah »

Psychiatra online - co sądzicie o takiej formie wizyty? Być może ktoś z Was poleca usługę tego typu?
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 38
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:52

Re: psychiatra online

Post autor: foxi »

Tak , rzeczywiście korzystamy z takiej formy porad lekarskich. Od kilku lat ja i moje koleżanki korzystamy z usług i porad psychologa bądź psychiatry. Od jakiegoś czasu uczęszczałyśmy do kliniki Psychomedic infolinia 799-399-399 .My akurat korzystamy z usług w Katowicach i od kilku miesięcy głównie z uwagi na pandemię wizyty odbywają się właśnie online - https://psychomedic.online/ .Uważam ,że to bardzo wygodna i bezpieczna forma kontaktu z lekarzem; w końcu rozmowa jest najważniejsza.Widzimy tez wymierne rezultaty i korzyści, które oceniamy zdecydowanie pozytywnie.
Reżka

Re: psychiatra online

Post autor: Reżka »

Jeśli ktoś z Was szuka wsparcia w Łodzi, to mogę doradzić odwiedzenie kliniki https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ Najlepsza ze znanych mi klinik w tej branży - pełen profesjonalizm i wsparcie z ich strony, które okazało się bardzo pomocne.
mariołka

Re: psychiatra online

Post autor: mariołka »

No nie wiem. Rozmowa online nie przekonuje mnie. Nie lepiej stacjonarnie? Zreszta mozecie poczytac na https://psychiatra-sochaczew.pl/ o dogodnych trybach spotkania itp
Oleńczuk

Re: psychiatra online

Post autor: Oleńczuk »

Pewnie, że tak! Skoro dzisiaj macie takie możliwości, to dlaczego mielibyście z nich nie skorzystać? Liczy się w końcu Wasze zdrowie, pamiętajcie o tym. Ja mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://psychomedic.online/ i pomyśleli nad umówieniem się do nich na wizytę. To może być dla Was bardzo cennym wsparciem, sami się o tym przekonajcie.
ODPOWIEDZ