Psychoterpia

Wątek z rekomendacjami lekarzy, specjalistów, poradni.
Nołka

Psychoterpia

Post autor: Nołka »

Przychodzę z pytaniem. Jak myślicie, czy w dzisiejszych czasach psychoterapia jest koniecznością? Wiadomo, że żyjemy na wysokich obrotach, czasem takie spojrzenie osoby z zewnątrz możne naprawdę pomóc. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 265
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:11

Re: Psychoterpia

Post autor: Eliza111 »

Często rozmowa z profesjonalnym psychologiem może naprawdę pomóc, dlatego polecam Wam sprawdzić stronę https://wetalk.pl/ . Wszystkie spotkania z ekspertami w swojej dziedzinie odbywają sie online, co często przynosi znacznie lepsze skutki niz spotkania bezposrednie.
Olgaś

Re: Psychoterpia

Post autor: Olgaś »

Uważam, że istnieją sytuacje, w których konsultacja ze specjalistą jest niezbędna. Żyjemy w czasach, w których stres towarzyszy nam na każdym kroku, jesteśmy zabiegani i nie mamy czasu dla najbliższych. Często nie radzimy sobie ze swoimi emocjami, co wywołuje duże oddziaływanie na ogólne funkcjonowanie naszego organizmu. Ja jakiś czas temu po wielu rozmowach z przyjaciółką zdecydowałam się skorzystać z terapii w klinice https://psychomedic.online/. Taka forma terapii była dla mnie najlepszym rozwiązaniem, czułam się bardziej komfortowo spędzając ten czas w domu. Spotkania w tej formie przyniosły dobry skutek, poradziłam sobie ze stresem, zwróciłam uwagę na swoje postępowanie i od jakiegoś czasu czuję się o wiele lepiej.
Awatar użytkownika
domin
Posty: 170
Rejestracja: 19 mar 2019, 13:49

Re: Psychoterpia

Post autor: domin »

A co powiecie na temat psychologa online? Nie ukrywam, ze taka opcja, jaką oferuje https://wetalk.pl/ bardzo mi się podoba. Jestem dość skrytym człowiekiem, więc cięzko mi rozamiać o swoich problemach twarzą w twarz.
Michał54

Re: Psychoterpia

Post autor: Michał54 »

Nie jestem przekonany do tego typu pomocy online. Rozmowa twarzą w twarz to zupełnie inna jakość. Psychoterapia możecie w bezpiecznych warunkach odbyć przez psychiatra-sochaczew.pl
Tośka21

Re: Psychoterpia

Post autor: Tośka21 »

Ale przecież dzisiaj jesteście w stanie o wiele skuteczniej podejść do tego tematu. Osobiście polecam Wam postawić na najbardziej skuteczną opiekę psychologiczną. Na przykładzie Kliniki Psychomedic.Online świetnie widać, w jaki sposób moglibyście dzisiaj uzyskać odpowiednie wsparcie. Warto zajrzeć do https://psychomedic.online/ i samemu się przekonać, co będzie dla Was najlepszą opcją.
ODPOWIEDZ