Własny biznes - import

Wątek z rekomendacjami lekarzy, specjalistów, poradni.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 136
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:05

Własny biznes - import

Post autor: kozi44 »

Powiedzcie mi czy waszym zdaniem dropshipping to dobry pomysł na biznes?
Awatar użytkownika
blobers
Posty: 4
Rejestracja: 01 sie 2020, 18:48

Re: Własny biznes - import

Post autor: blobers »

Prowadząc taki biznes gdzie zajmujesz się importem, powinieneś koniecznie palmetać o tym, że istnieje coś takiego jak cło na towary z chin. Właśnie dlatego musisz dobrze sprawdzić rynek i obliczyć wszystko tak, żeby po opłaceniu tego cła jeszcze na sprowadzonym produkcie zarobić
Awatar użytkownika
hellomyfriend
Posty: 247
Rejestracja: 17 wrz 2019, 14:59

Re: Własny biznes - import

Post autor: hellomyfriend »

Z  artykułów biurowych nie zapomnij zakupić niszczarek oraz pojemników na dokumenty tutaj https://niszczeniedokumentow.eu/ Oprócz tego co jakiś czas mogą dla ciebie wykonać także usługę niszczenia dokumentów i nośników zgodnie z obecnymi przepisami i RODO. Wszystko to w atrakcyjnych cenach i wysokiej jakości
Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 803
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: Własny biznes - import

Post autor: Tadek99 »

Prowadząc taki biznes może Ci być potrzebny sprawdzony system, dzięki któremu będziesz mógł bezpiecznie przesyłać poufne dokumenty swoim partnerom biznesowym czy inwestorom. Świetnie może sprawdzić się virtual data room z https://fordata.pl/.
ŁukaszPL

Re: Własny biznes - import

Post autor: ŁukaszPL »

Osobiście chciałbym Wam polecić usługi importer z chin, gdzie poznacie ofertę firmy IZN Trade. Import z Chin znacząco rózni sie od importu z pozostałych państw, dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, aby nie przepłacać. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
ketoś

Re: Własny biznes - import

Post autor: ketoś »

Jak chcesz magazynowac dużą iloś produktów w swojej firmie to do zliczania wszystkiego oraz inwentaryzowania polecam Ci stworzyc sobie odpowiednia aplikację. Dzięki stronie https://goidea.pl/filemaker.php będzie to możliwe. Ułatwi Ci to pracę oraz wyeliminuje błędy przy liczeniu.
łaka

Re: Własny biznes - import

Post autor: łaka »

Dobra praca to dla mnie własny biznes. Jeżeli mamy fundusze, dobry biznes plan i pomysł to już połowa sukcesu. Pracodawca https://www.glovex.com.pl/ ma obowiązek zadbać o to, aby wszyscy jego pracownicy byli zaopatrzeni w niezbędne środki ochrony indywidualnej. W ich skład wchodzą również maski przeciwpyłowe. Posiadają one szerokie zastosowanie i sprawdzają się doskonale w różnych sytuacjach, również poza zawodowych. Od czasu do czasu zaglądam na bloga BHP aby się dokształcić.
Nerkane

Re: Własny biznes - import

Post autor: Nerkane »

Warto sprawdzić program Faktura Small Business Lite: https://www.mega-tech.com.pl/faktura-sm ... ness-lite/. Prosty program do generowania faktur. Przyda się w biznesie.
Awatar użytkownika
Gabar
Posty: 146
Rejestracja: 26 cze 2019, 13:20

Re: Własny biznes - import

Post autor: Gabar »

To raczej nie jest łatwy rodzaj biznesu i jeżeli chce się tym zajmować, to trzeba się bardzo dobrze nad tym zastanowić, a poza tym też stworzyć dobry biznesplan i pozyskać odpowiednie fundusze.
joaśka

Re: Własny biznes - import

Post autor: joaśka »

A co powiecie na kamper leasing? Niedawno natrafiłam na https://leasing.sos.pl/blog/leasing-kam ... pingowych/ i widzę, że faktycznie oferta jest całkiem dobra, dodatkowo cała procedura przebiega bardzo sprawnie
LeszekS

Re: Własny biznes - import

Post autor: LeszekS »

W każdej firmie bardzo ważne są regularne szkolenia BHP dla pracowników - https://leszno24.pl/pl/651_artykuly-spo ... a-bhp.html .Poprzez odpowiednie szkolenia BHP można zmniejszyć ryzyko wypadków i obrażeń, co wpływa na obniżenie kosztów związanych z opieką zdrowotną, zwolnieniami lekarskimi oraz ewentualnymi roszczeniami odszkodowawczymi.
Kowalskii

Re: Własny biznes - import

Post autor: Kowalskii »

Tutaj https://wpu24.pl/pl/651_artykuly-sponso ... wnosc.html możecie poczytać na temat zalet jakie daje outsourcing IT. Jednym z głównych powodów, dla których firmy decydują się na outsourcing IT, jest redukcja kosztów. Outsourcing eliminuje potrzebę zatrudniania i szkolenia personelu IT wewnętrznego, co pozwala zaoszczędzić pieniądze na wynagrodzeniach, świadczeniach pracowniczych i infrastrukturze.
olka

Re: Własny biznes - import

Post autor: olka »

A może warto też jednak sprawdzić kompetencje pracownika banku ? Ostatnio właśnie natrafiłam na ten artykuł i widziałam, że można tutaj poznać bardzo wiele szczegółowych informacji na ten temat, więc może jednak to by był dobry wybór
jolkaa

Re: Własny biznes - import

Post autor: jolkaa »

Wydaje mi się, że dobrym wyborem będzie jednak kalkulator leasingu 2023 . Faktycznie firma posiada świetne opinie i przede wszystkim zawsze można liczyć na fachową pomoc obsługi
Awatar użytkownika
opuncja
Posty: 64
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:51

Re: Własny biznes - import

Post autor: opuncja »

Różne formalności będą Wam potrzebne przy prowadzeniu własnej firmy. Warto wiedzieć, gdzie można ich szukać. Mogą to być między innymi ECO-EXPERT - specjalistyczne analizy i ekspertyzy przyrodnicze: https://eco-expert.eu/ . Myślę, że spodobają się Wam.
Gość

Re: Własny biznes - import

Post autor: Gość »

W moim odczuciu https://kolejchinypolska.pl/ może być interesującą opcją dla osób, które szukają efektywnych sposobów na import z Chin. Ich oferta transportu kolejowego jest atrakcyjna zarówno pod kątem ceny, jak i czasu dostawy.
Sławomir

Re: Własny biznes - import

Post autor: Sławomir »

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnego i profesjonalnego biuro MAGFIN , które specjalizuje się m.in. w sprawach związanych z legalizacją cudzoziemców w Polsce. Wszystkie informacje o ofercie tej firmy oraz kontakt znajdziecie na stronie.
witeek

Re: Własny biznes - import

Post autor: witeek »

Niedawno znalazłem stronę https://solistraktor.pl/ , która zaoferowała mi szeroki wybór wysokiej jakości maszyn rolniczych. Solidna konstrukcja traktorów i różnorodność modeli sprawiają, że warto zwrócić uwagę na ofertę tej firmy.
Ommyk2

Re: Własny biznes - import

Post autor: Ommyk2 »

W tętniącym życiem świecie e-commerce, kluczowym elementem zdobywania i utrzymywania lojalności klientów jest zdolność do kreowania wyjątkowych doświadczeń zakupowych - https://doba.pl/wroclaw/artykul/stali-k ... /17/noa123 Skoncentruj się na tworzeniu atmosfery, w której klient nie tylko dokonuje transakcji, ale także doświadcza satysfakcji i przyjemności. Personalizacja, szybkość obsługi, oraz wysoka jakość produktów to kluczowe składniki, które pozwolą wyróżnić Twój sklep na rynku.
baśkaa

Re: Własny biznes - import

Post autor: baśkaa »

Ostatnio zaczęłam zastanawiać się nad potencjalnym skorzystaniem z analizator procesowy od firmy Metrohm. Zdaniem wielu osób, które już z niego korzystały, to naprawdę skuteczne rozwiązanie. Oferta firmy wydaje się być niezwykle atrakcyjna, co sprawia, że jestem bardziej skłonna podjąć decyzję w tej sprawie.
agataa

Re: Własny biznes - import

Post autor: agataa »

Skorzystanie z https://cashdirector.com/ może okazać się doskonałym wyborem dla tych, którzy pragną efektywnie zarządzać swoimi finansami. To narzędzie nie tylko umożliwia skrupulatną kontrolę nad budżetem, lecz także wyróżnia się bezawaryjnym funkcjonowaniem, co jest niezwykle istotne.
jolkaa

Re: Własny biznes - import

Post autor: jolkaa »

Wybór ciągnika rolniczego to decyzja kluczowa dla efektywności pracy na farmie, dlatego uważam, że oferta firmy https://solistraktor.pl/ciagniki-rolnicze/ stanowi doskonałe rozwiązanie. Bogaty i zróżnicowany zakres produktów dostępnych w ofercie tej firmy sprawia, że każdy rolnik może znaleźć idealny ciągnik dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.
Fizek32

Re: Własny biznes - import

Post autor: Fizek32 »

Zdecydowanie w tego typu biznesach bardzo ważne jest to, aby budować trwałe relacje biznesowe. Co pozwoli się rozwijać i jednocześnie utrzymywać sprawdzonych dostawców blisko siebie licząc na konkurencyjne ceny. Dlatego też jeśli chcielibyście dowiedzieć się jak do tego podejść to możecie skorzystać z artykułu https://prowadzenie-spolki.pl/jak-budow ... biznesowe/ z którego wyciagniecie kilka przydatnych wskazówek w tym zakresie. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć powodzenia w dalszym rozwoju przedsiębiorstwa.
salamandiks4

Re: Własny biznes - import

Post autor: salamandiks4 »

W moim przypadku zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanej mi firmy Proactive, która posiada w ofercie Szkolenia BHP Łódź i wiele więcej. Uzyskałem profesjonalną pomoc i bardzo indywidualne podejście do klienta.
kimczi

Re: Własny biznes - import

Post autor: kimczi »

Dzięki takiej opcji jak Przelewy online od Autopay, przedsiębiorstwa mogą umożliwić swoim klientom płatności za produkty lub usługi za pośrednictwem tradycyjnych przelewów bankowych realizowanych przez internet. To praktyczne rozwiązanie, które pozwala na szybką i bezpieczną transakcję, co sprzyja zwiększeniu komfortu klientów oraz efektywności procesu płatności dla firm.
ODPOWIEDZ