wypadek przy pracy

Wątek z rekomendacjami lekarzy, specjalistów, poradni.
Awatar użytkownika
annasz75
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2021, 17:40

wypadek przy pracy

Post autor: annasz75 »

Jeśli mieliście wypadek przy pracy, warto starać sie o odszkodowanie, dobra kancelaria odszkodowawcza na pewno Wam w tym pomoże. Będziecie zabezpieczeni i będziecie mieć kasę na rehabilitację i powrót do zdrowia.
Karol Kawalecż

Re: wypadek przy pracy

Post autor: Karol Kawalecż »

A co zrobić kiedy ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania lub zaniżył jego wysokość ? Ja niestety miałem taką sytuację i ta informacja odebrała mi tak na dobrą sprawę szansę do odzyskania pełnej sprawności . Miałem wypadek samochodowy i odniosłem bardzo duży uszczerbek na zdrowiu a za pieniądze z odszkodowania chciałem podjąć leczenie rehabilitacyjne a tak to musiałbym czekać 2 lata na NFZ. Dobrze, że koleżanka dała mi namiar do TEMIDO Centrum Odszkodowań http://odszkodowaniatemido.pl/, które specjalizuję się w odzyskiwaniu należnych odszkodowań - mają też fb https://www.facebook.com/TemidoCentrumOdszkodowan/. Powiem wam, że pomogli mi w odzyskaniu odszkodowania, które mi się należało jak psu zupa... Teraz mogę wracać do zdrowia.
Awatar użytkownika
Gabar
Posty: 157
Rejestracja: 26 cze 2019, 13:20

Re: wypadek przy pracy

Post autor: Gabar »

Na pewno w przypadku wypadku w pracy ruszają z kopyta wszystkie procedury prawne, jakie przy tej okazji muszą zostać poruszone. Oczywiście uzyskanie odszkodowania także będzie tu ważne.
ODPOWIEDZ