Za dużo leków - odtruwanie

Wątek z rekomendacjami lekarzy, specjalistów, poradni.
Leoś

Za dużo leków - odtruwanie

Post autor: Leoś »

Cześć! Mój dziadek posłusznie zażywał wszystkie lekarstwa od wszystkich lekarzy + dodatkowo suplementy, ale niestety na dłuższą metę jego żołądek nie wytrzymał. Po diagnozie lekarz stwierdził ostre zatrucie od nadużywania lekarstw. Pomogłem dziadkowi i skierowałem go do ośrodka Forest, który pomaga w detoksykacji nie tylko alkoholu, ale także od nadużycia lekarstw. Po powrocie dziadka, okazało się, że był to idealny pomysł. Dziadek czuję się naprawdę dobrze, a także odzyskał chęci do życia!
tołka

Re: Za dużo leków - odtruwanie

Post autor: tołka »

To jest akurat kwestia sporna bo jak wiadomo to lekarz przepisuje leki, prawda? Wiele przypadków chorób może zostać rozwiązana online. Ja np korzystam z pomocy https://jpmedica.com/ , lekarz rodzinny online szczególnie w czasie gryp to najlepsza sprawa, bez wychodzenia z domu mamy do czynienia z opinią lekarza. Nie wiem czy ktoś z was korzysta, ja bez przerwy i bardzo polecam :)
Mieczysław

Re: Za dużo leków - odtruwanie

Post autor: Mieczysław »

Jasna sprawa. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zadbali przede wszystkim o to, by Wasze zdrowie było odpowiednio zadbane. Jeśli czujecie, że mógł pojawić się u Was wrzód, to koniecznie powinniście zareagować już teraz. Pamiętajcie, że im szybciej zadbacie o te kwestie, tym szybciej będziecie w stanie sobie poradzić z funkcjonowaniem na co dzień.
ODPOWIEDZ