Gastronomia - wyposażenie

Lokaty - czy warto?
Kronek

Gastronomia - wyposażenie

Post autor: Kronek »

Witam,
Czy będziecie mi w stanie powiedzieć coś więcej na temat wyboru dobrej hurtowni z wyposażeniem gastronomicznym do przestrzeni kuchennej? Potrzebuję przede wszystkim stołów roboczych, pieca do pizzy, termosów, lodówek na wino (pewnie coś jeszcze ale muszę sobie przypomnieć :D). Dlatego najlepiej jeśli po prostu będą mieli dużą dostępność i najlepiej od ręki. Pozdrawiam!
Benik

Re: Gastronomia - wyposażenie

Post autor: Benik »

Kompletując wyposażenie do swojej restauracji, czy lokalu gastronomicznego to jak najbardziej warto zapoznać się z ofertą Invest Horeca u których bez problemów będziecie mogli skompletować wszystkie potrzebne elementy. Od stołów roboczych, pieców, chłodnictwa, czy obróbki mechanicznej. Jak chcesz mieć konkretny wybór w jednym miejscu to zerknij tutaj https://investhoreca.pl. Pozdrawiam, udanych wyborów.
Leddek

Re: Gastronomia - wyposażenie

Post autor: Leddek »

Kluczem jest przede wszystkim wybór jednej sprawdzonej firmy do współpracy, bo jednak biznes gastronomiczny to duże tempo i co chwilę coś się psuje lub czegoś na kuchni brakuje. Jeżeli stały robocze, piece, trzony, zmywarki itd. to bez dwóch zdań Invest Horeca gdzie dostępne są różne marki i też nie ma problemów z dostawami większych sprzętów. Mi nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia w biznesie!
Fori

Re: Gastronomia - wyposażenie

Post autor: Fori »

Na pewno dobrze jeśli dany sklep, czy hurtownia gastronomiczna jest w stanie również zapewnić możliwość zakupu w płatnościach ratalnych. Dzięki temu można po prostu mieć pewność, że na wszystko przed starem biznesu nam wystarczy w zakresie sprzętów do kuchni, ale i zatowarowania potrzebnych produktów spożywczych, napojów itd.
Frobik

Re: Gastronomia - wyposażenie

Post autor: Frobik »

Ja jestem za tym, aby mieć właśnie jednego zaufanego dostawcę całe wyposażenia do kuchni jeśli jesteście na etapie kompletowania całości do swojego biznesu z branży horeca. Co do wyboru, warto zerknąć w wolnej chwili na https://investhoreca.pl/q/?keywords=kuchnia i po prostu podjąć przemyślaną decyzję. Najlepiej po prostu budować sobie listę rzeczy do kupienia przez kilka dni, aby o niczym nie zapomnieć. No i na pewno plusem jest możliwość zakupu poprzez płatności ratalne, aby na raz i to już na samym starcie nie ponosić ogromnych kosztów.
ODPOWIEDZ