Fryzjer w Warszawie?

Makijaż na co dzień, do pracy i na wyjątkowe okazje. Polecamy drogerie internetowe, producentów, inspirujemy.
mamuśka17

Fryzjer w Warszawie?

Post autor: mamuśka17 »

Czy możecie podpowiedzieć dobrego fryzjera w Warszawie? Na https://secondhair.pl/fryzjerstwo/ jest dostępna jedna z ofert salony na Pradze. Czy ktoś z Was może zna to miejsce i może polecić? Szukam naprawdę dobrego specjalisty, który zadba o moje włosy.
Łucja1

Re: Fryzjer w Warszawie?

Post autor: Łucja1 »

A słyszeliście o salonie o nazwie Grzegorz Duży? Oprócz szerokiego zakresu usług, świetnych stylistów fryzur można nawet kupić wysokiej jakości autorskie kosmetyki do włosów, szczotki tak samo. Do każdego klienta podchodzą niezwykle profesjonalnie i indywidualnie. Na fachowe doradztwo również można liczyć.
ląva

Re: Fryzjer w Warszawie?

Post autor: ląva »

Ja chodzę już od ponad roku do Magii Blondu, mają salon na Wilanowie na Sarmackiej, można znaleźć ich profile w social mediach ja właśnie tak namierzyłam ten salon, bo mi się bardzo podobały metamorfozy które się tam pojawiają, z fryzjerek do tej pory byłam u Danusi, Kingi takiej z ciemiejszymi włosami i polecam
łucja5

Re: Fryzjer w Warszawie?

Post autor: łucja5 »

Podepnę się pod temat, są tu na forum na pewno fryzjerki. Niedługo swój biznes otwieram i będę potrzebowała sprzętów typu suszarki, prostownice. Najbardziej skłaniam się ku BabylissPro, miałam okazję pracować na urzadzeniach tej marki i byłam zadowolona.
Jadźka

Re: Fryzjer w Warszawie?

Post autor: Jadźka »

Faktycznie czasami znaleźć dobrego fryzjera jest dość trudno dlatego ja właśnie jestem zdania, że warto jest szukać innych rozwiązań. Muszę przyznać, że bardzo fajnym rozwiązaniem jest również korzystanie z aplikacji https://play.google.com/store/apps/deta ... louisdavid dzięki której można zarezerwować wizytę u fryzjera.
ODPOWIEDZ