Audyt Seo

Promowanie firmy, reklama, powiększanie zasięgów i sposoby na zwiększenie sprzedaży.
Awatar użytkownika
domin
Posty: 170
Rejestracja: 19 mar 2019, 13:49

Audyt Seo

Post autor: domin »

Cześć! Wiecie coś więcej na temat audytów stron internetowych pod kątem seo? Gdzie szukać w sieci informacji na ten temat?
Awatar użytkownika
ziolka
Posty: 286
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:00

Re: Audyt Seo

Post autor: ziolka »

Jeśli interesuje Cię ten temat, to wszystkie informacje znajdziesz na stronie: https://fabrykamarketingu.pl/czytelnia/ ... trony-www/ Audyt SEO to dogłębna analiza, ocena i weryfikacja Twojej strony internetowej pod kątem robotów wyszukiwarki Google. Sprawdzana jest nie tylko poprawność wykonania witryny, ale przede wszystkim nasycenie i jakość treści.

hurtownia olejów kalisz
Awatar użytkownika
PatrycjaN
Posty: 29
Rejestracja: 20 cze 2019, 20:50

Re: Audyt Seo

Post autor: PatrycjaN »

Cześć

Ze swojej strony mogę Ci polecić Kamila Demidowskiego. Przeprowadzał audyt mojej strony, prowadził też szereg innych działań, finalnie efekt był więcej niż zadowalający :) To osoba godna polecenia, sama kontakt do Pana Kamila zyskałam przez znajomych. Jeśli nadal poszukujesz, to wejdź na stronę www.kamildemidowski.pl/oferta/konsulting-seo/
Awatar użytkownika
Karolina2019
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2020, 12:25

Re: Audyt Seo

Post autor: Karolina2019 »

Zanim przeszliśmy do optymalizacji naszej witryny. Zleciliśmy kompletny audyt seo specjalistom od Prodesigner. To był najbardziej kompletna analiza naszej strony na jaką mogliśmy liczyć - dlatego szczerze polecamy.
Awatar użytkownika
mnich33
Posty: 6
Rejestracja: 25 lut 2020, 20:59

Re: Audyt Seo

Post autor: mnich33 »

Bardzo szeroki temat i najlepiej oddać go w ręce dobrych fachowców. Dobrą ofertę ostatnio oglądałam na https://it-leader.pl/oferta/audyty-it . Sama zastanawiam się nad takim audytem. Może by się sprawdził u mnie też na lepsze wyniki w wyszukiwaniach.
Awatar użytkownika
blicz
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:38

Re: Audyt Seo

Post autor: blicz »

O audycie to ja ostatnio czytałam na http://ammf.pl/ , tyle że nie stricte SEO a ogólnie działań marketingowych prowadzonych w internecie. Tego typu działania wydaje mi się, że są konieczne po to by jak najbardziej uskutecznić naszą reklamę. Poprzez analizy na szeroką skalę można znaleźć popełniane błędy i wprowadzić zmiany. To zawsze przekłada się na rezultaty końcowe w postaci sprzedaży
Awatar użytkownika
yogi
Posty: 59
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:22

Re: Audyt Seo

Post autor: yogi »

Za dużo na ten temat nie wiem, ale z pewnością przyjrzę się temu tematowi znacznie bliżej. W końcu każdemu z nas zależy na dobrze i prawidłowo funkcjonującej stronie oraz na dobrze realizowanych projektach. Dlatego też po taki audyt warto zwrócić się do tej firmy https://widoczni.com/audyt-seo/ która to zrobi taki audyt w formie telekonferencji. Także uważam, że warto w niego zainwestować
Awatar użytkownika
wania
Posty: 5
Rejestracja: 21 sty 2020, 13:05
Kontakt:

Re: Audyt Seo

Post autor: wania »

senuto majestic ahrefs
ubranka niemowlęce
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Audyt Seo

Post autor: Bella »

A skoro już mowa o przeprowadzaniu audytów, to czy ktoś z Was wie, na czym dokładnie polega audyt energetyczny? Ja ostatnio trafiłam na wartościowe informacje na ten temat na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/audyt-energetyczny/. Jeśli macie trochę wolnego czasu, to polecam się z nimi zapoznać ;)
ODPOWIEDZ