chmury obliczeniowe

Promowanie firmy, reklama, powiększanie zasięgów i sposoby na zwiększenie sprzedaży.
Awatar użytkownika
Malwina01
Posty: 19
Rejestracja: 10 paź 2019, 23:12

chmury obliczeniowe

Post autor: Malwina01 »

Czesc,

Znacie jakas firme, ktora sie tym zajmuje? Mozecie cos polecic? :)
Awatar użytkownika
Beata78
Posty: 16
Rejestracja: 19 paź 2019, 20:59

Re: chmury obliczeniowe

Post autor: Beata78 »

Hej,

Ja moge Ci polecic firme https://sidgroup.pl/oferta/chmura/chmura-publiczna.
Korzystam z ich uslug juz od jakiegos czasu i jestem bardzo zadowolona! Polecam sprawdzic ich strone internetowa!
Awatar użytkownika
wombears
Posty: 2
Rejestracja: 18 lis 2019, 14:17
Kontakt:

Re: chmury obliczeniowe

Post autor: wombears »

Sprawdź firmę Sigma - sigma(.)mobi <--- (usuń nawias)
Awatar użytkownika
domin
Posty: 170
Rejestracja: 19 mar 2019, 13:49

Re: chmury obliczeniowe

Post autor: domin »

Warto wiedzieć, że chmury obliczeniowe mogą być bezpłatne lub sprzedawane na żądanie, co umożliwia klientom płacenie tylko za faktyczne zużycie cykli procesora CPU, pojemności lub przepustowości. Warto nieco szerzej zapoznać się z tym tematem. Ja natomiast ze swojej strony polecam ofertę https://cloudferro.com/ gdzie znajdziecie chmurę publiczną, która jest tak samo bezpieczna, jak najlepiej zarządzana implementacja chmury prywatnej, ponieważ dostawca używa odpowiednich metod zabezpieczeń, takich jak systemy wykrywania włamań i zapobiegania im.
Awatar użytkownika
Rafaela
Posty: 96
Rejestracja: 17 mar 2019, 13:01

Re: chmury obliczeniowe

Post autor: Rafaela »

Jezeli jeszcze nie wiecie, jakie sa zalety chmury obliczeniowej to zajrzyjcie na strone main.pl To polskie data center, ktore znajduje sie w Warszawie. Nowoczesne, bezpieczne, z innowacyjnymi rozwiazaniami.
KaśkaM

Re: chmury obliczeniowe

Post autor: KaśkaM »

Przeniesienie danych, procesów przetwarzania, funkcjonalności biznesowych lub aplikacji do chmury może stać się źródłem wymiernych korzyści biznesowych. Wydaje się więc ,że migracja do chmury ,to tylko kwestia czasu w wielu dziedzinach życia gospodarczego. Oczywiście zawsze trzeba przejść przez kilka etapów od wyboru dostawcy chmury przez dostarczanie usług i planowanie po migrację środowiska i kontrole poprawności migracji.
ODPOWIEDZ