Funkymedia opinie

Promowanie firmy, reklama, powiększanie zasięgów i sposoby na zwiększenie sprzedaży.
Awatar użytkownika
adrenaline
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2019, 22:02

Funkymedia opinie

Post autor: adrenaline »

Cześć, czy macie jakieś opinie na temat firmy pozycjonującej Funkymedia.
Awatar użytkownika
NarwanaBaba
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:57

Re: Funkymedia opinie

Post autor: NarwanaBaba »

Cześć, ja mam bardzo dobrą opinię chociaż współpracuję z funky bardzo krótko. Kontakt z opiekunką jest bardzo dobry, a wyniki pierwszych tygodni mówią same o sobie. Zobacz poniżej. Czy mógłby być jakiś powód aby mieć złą opinię patrząc na ten wykres ich działań? https://zapodaj.net/8c620bb5df0d7.jpg.h ... ymedia.jpg Obrazek
Awatar użytkownika
Ina83
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2019, 13:13

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Ina83 »

Dobre opinie w pełni zasłużone :) Pozycjonowanie nie jest teraz prostą sprawą, a Funkymedia wiedzą jak podejść do tematu. Wyniki są, pozycje coraz lepsze także ode mnie też pozytywna opinia - POLECAM
Awatar użytkownika
Latmek
Posty: 3
Rejestracja: 20 mar 2019, 14:42

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Latmek »

Zgłosiłem się do nich bo ze stroną mojej firmy działo się coś złego. Niby strona stworzona na zamówienie, ale po pierwsze nie działała dobrze na urządzeniach mobilnych, po drugie google zupełnie jej nie znajdowało. Samodzielnie próbowałem kilku działań pozycjonujących ale bez efektu.
Firma zrobiła ze stroną porządek, aktualnie stronę pozycjonują i wreszcie zaczęła pojawiać się przy wyszukiwaniu. Wszystko w przystępnej cenie.
Kontakt również dobry, dokładne omówienie szczegółów.
Awatar użytkownika
wiki22
Posty: 157
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:02

Re: Funkymedia opinie

Post autor: wiki22 »

Byłam w podobnej sytuacji. Samodzielnie próby pozycjonowania zaowocowały filtrem na mojej stronie. Jako remedium znajoma poleciła mi Funkymedia, bo sama korzystała z ich usług i miała o nich dobre opinie. Także skorzystałam i to był strzał w 10. Pomogli ogarnąć temat. Mało tego, że filtry zostały usunięte to i powoli założone pozycje zaczęły się pojawiać. Moja opinia o firmie nie może być inna - serdecznie polecam.
Awatar użytkownika
Rufus
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2019, 14:40

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Rufus »

Polecam z uwagi na to, że efekty ich pracy są zadowalające. Fajny oraz sprawny zespół. Dbanie o szczegóły. No i pozycje ciągle skaczą do góry. Współpracuję z nimi od pól roku ale w tym czasie efekty są o wiele lepsze niż w przypadku współpracy z poprzednia firma. Strona znacznie zwiększyła swoją widoczność. Nie orientowałem się trochę w temacie seo, na początku była to dla mnie jedna wielka czarna magia jednak wszystko mi wyjaśnili oraz powiedzieli co i jak.
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 9
Rejestracja: 22 mar 2019, 8:20

Re: Funkymedia opinie

Post autor: fiona45 »

Ja mam bardzo dobrą opinie na temat firmt Funkymedia, ponieważ potrafią doradzić jak dobrać dobrze wszystko do strony, aby była szybka i do tego na dobrej pozycji. Z biegiem czasu naturalnie coraz wyżej. Sprawdzą się pod wieloma względami w różnych dziedzinach, warto z nimi współpracować.
Awatar użytkownika
Tomeklipczyński
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2019, 14:10

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Tomeklipczyński »

Firma sumienna, uczciwa i dzięki im działaniom moja firma nabrała rozpędu. Byłem zadowolony z ich usług już od samego początku. Nawet przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy dostałem tyle dobrych wskazówek oraz podpowiedzi, że znacznie zwiększyło to moje horyzonty. Pozycjonują mi stronę www, jak również dbają o profil na fejsie.
W dodatku w świecie szablonów firma reprezentuje naprawde kreatywne podejście oraz mają wiele ciekawych pomysłów.
Awatar użytkownika
Karina
Posty: 48
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:11

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Karina »

Każda pozytywna opinie w pełni zasłużona. W Funkymedia pracują ludzie nie tylko z ogromną wiedzą, ale także z ogromnym doświadczeniem. Współpracowałam z kilkoma firmami pozycjonującymi i niestety moje opinie o nich są nie najlepsze. Z kolei współpraca z tą agencją na 6. Pozytywni, kreatywni, nie pracują szablonowo, ale do każdego klienta i jego biznesu podchodzą indywidualnie. Moja opinia może być tylko jedna = POLECAM FUNKYMEDIA.
Awatar użytkownika
Majka83
Posty: 51
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:35

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Majka83 »

Pozycjonowanie, Adwords, optymalizacja, reklama w internecie - znają się na swojej robocie. Więc każda wystawiona tu opinia myślę, że jest w pełni zasłużona. Myślę, że po prostu trzeba nawiązać z nimi współpracę i przekonać się na własnej skórze. Wówczas samodzielnie będzie można wystawić opinię - i jestem pewna, że będzie to opinia pozytywna.
Awatar użytkownika
Lucek
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2019, 13:36

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Lucek »

Podoba mi się, że reportowanie wyników firmy jest spójne, logiczne oraz częste, tak więc wiadomo co udało im się do tej pory osiągnąć. Same rezultaty ok, wiadomo, że człowiek chciałby aby strona była od razu na pierwszej stronie ale wiem, że nie można tego tak szybko zrobić Cieszy mnie jednak że z miesiąca na miesiac strona uzyskuje coraz lepsze efekty w wynikach wyszukiwania. Ruch na stronie o wiele większy, z tego co liczyłem to o jakieś 80% a firma obiecała mi jeszcze lepsze wyniki.
Obecnie mam więcej zapytań na maila ze strony niż na facebooku. Swoją droga to czy warto Waszym zdaniem robić te wszystkie konkursy na facebooku?
Awatar użytkownika
filipina
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2019, 21:31

Re: Funkymedia opinie

Post autor: filipina »

Jak dla mnie to działania firmy funkymedia zawsze są trafne i szybkie. Ceny bardzo przystępne i do tego wszystko fajnie opisane w plikach raportowych. Warto czasem poszukać dłużej ale dobrej firmy, która zajmie się fachowo firmą. Moja opinia na temat funkymedia jest bardzo pozytywna.
Awatar użytkownika
Pelenita
Posty: 107
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:07

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Pelenita »

Wiadomo, że może być ciężko w znalezieniu odpowiedniej firmy od takich zadań, na rynku jest sporo tego typu specjalistów. Myślę, że Funkymedia to dobry ruch i warto powierzyć im swoją firmę jeżeli chodzi o reklamę. Na własnej skórze się nie przekonałam, jednak słyszałam wiele pozytywnych opinii, a każda opinia była od wiarygodnej osoby. Sama teraz zamierzam postawić na reklamę w Google Ads, tu https://funkymedia.pl/jak-dziala-system ... alety.html znalazłam fajny poradnik na ten temat.
Awatar użytkownika
Piotr
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2019, 14:12

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Piotr »

Firma pozycjonuje kilka moich stron i jestem z ich działań zadowolony. Obecnie wszystkie strony na najważniejsze frazy pojawiają się na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania w przeglądarkach. Moja współpraca z nimi trwa od dobrego roku i z czasem doszły kolejne strony. Podjęli się wypozycjonowania strony z dość niewdzięcznej branży, bo z bardzo dużą konkurencją w sieci. W dobrej cenie i z efektami.
No i przyznam, że pracownicy firmy mają anielską cierpliwość, bo czasami czepliwy ze mnie klient.
Awatar użytkownika
MalaMonka
Posty: 52
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: Funkymedia opinie

Post autor: MalaMonka »

Oglądałam już dokładnie ich całą ofertę na stronie internetowej i myślę, że moglibyśmy się dogadać. Na pewno mojej firmy przydałyby się takie usługi reklamowe, obecnie bez tego ciężko jest się przebić. Zapytałam też kilku znajomych z branzy o opinie i rzeczywiście kto miał do czynienia z Funkymedia to bardzo sobie chwalił tą współpracę.
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2019, 21:30

Re: Funkymedia opinie

Post autor: lila87 »

Opinia moja o Funkymedia jest bardzo dobra. Jak dla mnie zrobili dobrą robotę. Znają się na rzeczy. Potrafią dobrać działania odpowiednio, aby osiągnąć cel. Polecam. Oferta bogata i indywidualna do celów, środków pieniężnych. Podejście jednym słowem do każdego klienta indywidualne.
Awatar użytkownika
Martina
Posty: 49
Rejestracja: 27 mar 2019, 13:21

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Martina »

Wiadomo że najlepiej postawić na współpracę z firmami zewnętrznymi. Wy na pewno macie i tak dość swoich obowiązków jeżeli chodzi o prowadzenie firmy. Funkymedia powinni wam w tym świetnie pomóc. Znajomy opowiadał mi o nich, przez jakiś czas robili dla niego reklamę. W sieci też krąży niejedna dobra o nich opinia jak widać
Awatar użytkownika
Anola
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2019, 13:12

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Anola »

Współpraca z tą firmą przeszła bardzo dobrze. Nie miałam z nimi żadnych problemów. Moja opinia o firmie funkymedia jest jak najbardziej pozytywna. Czasem warto zainwestować w taką dobrą firmę, aby mieć dobrze wypozycjonowaną stronę lub zareklamowaną.
Awatar użytkownika
Eleonor
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2019, 12:47

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Eleonor »

Funkymedia jak najbardziej polecam. Różne są firmy jeśli chodzi o pozycjonowanie, ale o tej moja opinia może być tylko jedna. Wyciągnęli stronę z filtra, wypozycjonowali na sporo fraz - zarówno z długiego, jak i krótkiego ogona. Także opinia nie może być inna - polecam, bo znają się na swojej robocie.
Awatar użytkownika
WiolkaKa
Posty: 31
Rejestracja: 09 kwie 2019, 12:15

Re: Funkymedia opinie

Post autor: WiolkaKa »

Czy macie jakieś opinie? Jak najbardziej :) Opinia o Funkymedia może być tylko jedna- ja serdecznie polecam. Jeśli chodzi o marketing internetowy - adwords czy pozycjonowanie - to prawdziwi eksperci. Do tego świetny kontakt na każdym etapie współpracy.
Awatar użytkownika
Rolka
Posty: 14
Rejestracja: 10 kwie 2019, 11:59

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Rolka »

Na swoje pozytywne opinie Funkymedia ciężko pracują. Muszę to przyznać, bo współpracowałam z wieloma takimi firmami i efekty były różne. Tu - pełen profesjonalizm. Znają się i na Adwordsach, i na pozycjonowaniu, i na innych kampaniach marketingowych. Polecam. Skuteczni w 100%.
Awatar użytkownika
Makarena
Posty: 13
Rejestracja: 11 kwie 2019, 7:13

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Makarena »

Współpracuję z nimi od kilku lat. Agencja Funkymedia nigdy mnie nie zawiodła. Miałam duże oczekiwania jeśli chodzi o promocję w sieci, a oni dali radę ze wszystkim. Każda pojawiająca się tu opinia świadczy o tym, że mam rację - profesjonaliści w każdym calu.
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 4
Rejestracja: 15 kwie 2019, 13:50

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Iwona »

Wszystkie zawarte tu opinie o Funkymedia potwierdzam. Pozycjonowanie przez nich wykonane - pełen profesjonalizm. Na każdym etapie współpracy rzetelna informacja o tym co się dzieje i czego mogę się spodziewać. Polecam usługi Funkymedia.
Awatar użytkownika
Jolka
Posty: 5
Rejestracja: 15 kwie 2019, 14:00

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Jolka »

Dla Funkymedia pozycjonowanie to pestka. I to widać. Pozycje, moich stron, które do tej pory stały w miejscu, od czasu rozpoczęcia współpracy z nimi ruszyły w górę. Widzę, że przekłada się do na ilość osób, które korzystają z moich usług, także jestem mega zadowolona. Nie pozostaje mi nic innego jak wystawić im pozytywna opinie i polecić innym.
Awatar użytkownika
Malinowska
Posty: 7
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:06

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Malinowska »

Wyjątkowo skuteczna agencja. Funkymedia mają wszystko co potrzebne w temacie marketingu internetowego. Oferta kompleksowa, a oni wiedzą co robią. Opinie w pełni zasłużone. Nasz współpraca jest udana więc polecam.
Awatar użytkownika
BeataB
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:26

Re: Funkymedia opinie

Post autor: BeataB »

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Funkymedia. Wykonali dla mnie kawał rzetelnej roboty. Znają się na swojej pracy, nie naciągają na zbędne usługi itp. Czy moja opinia mogłaby więc być inna niż pozytywna? Zdecydowanie nie. Dlatego każdemu, kto szuka profesjonalnej agencji marketingowej polecam właśnie ich.
Awatar użytkownika
Roma
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2019, 6:46

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Roma »

Z agencją Funkymedia współpracuję od kilku lat. Od samego początku zrobili na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Zawsze wystawiałam im dobrą opinie i tak jest też tym razem. Plusem jest to, że mają szeroki zakres usług. Są w stanie dywersyfikować działania - a to przy marketingu internetowym bardzo ważne. Efekty ich prac były szybko zauważalne i do dziś wiem, za co im płacę ;) Ja polecam.
Awatar użytkownika
Kamila
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2019, 10:51

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Kamila »

Co tu dużo pisać - serdecznie polecam Ci Funkymedia. Jeśli chcesz faktycznych efektów, to tylko oni. Nie wierzyłam w te wszystkie pozytywne opinie dopóki sama nie skorzystam. Są rewelacyjni i zdecydowanie wiedzą co robić. Mają też świetny kontakt z klientem - zawsze kiedy ich potrzebowałam to byli. Polecam.
Awatar użytkownika
anka8721
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2019, 8:44

Re: Funkymedia opinie

Post autor: anka8721 »

Funkymedia nie jest pierwszą agencją, z którą przyszło mi współpracować. Zdecydowanie jest jednak najlepszą z dotychczasowych. Wszystkie opinie na jakie natykam się w sieci są pozytywne. Po kilku tygodniach współpracy przestałam się dziwić. Są w pełni zasłużone.
Awatar użytkownika
ilona74
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2019, 11:05

Re: Funkymedia opinie

Post autor: ilona74 »

W Funkymedia znają się na reklamie w internecie. Ich podejście jest kompleksowe chociaż zarazem bardzo nietuzinkowe. Mają masę fajnych pomysłów jak wypromować coś w sieci. Bardzo polecam, poszukajcie innych opinii, same pozytywy.
Awatar użytkownika
kaja456
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2019, 17:26

Re: Funkymedia opinie

Post autor: kaja456 »

Zanim trafiłam do Funkymedia czytałam całą masę pozytywnych opinii na ich temat. Po kilku miesiącach współpracy muszę powiedzieć jedno - trudno się z nimi nie zgodzić. Świetnie radzą sobie z reklamą w internecie.
Awatar użytkownika
zosia34
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2019, 12:47

Re: Funkymedia opinie

Post autor: zosia34 »

Dobra opinia i skuteczność w działaniu do nie jedyne zalety Funkymedia. Mnie urzekła troska o klienta i umiejętność wyjaśnienia "po ludzku" na czym to wszystko będzie polegać. Polecam, warto zainwestować w taką promocje.
Awatar użytkownika
jola53
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:33

Re: Funkymedia opinie

Post autor: jola53 »

Znajoma poleciła mi do spraw związanych z promocją w internecie właśnie Funkymedia. Ufam jej opiniom, więc zaryzykowałam. Okazało się, że był to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Dobra współpraca, szybkie efekty. Polecam.
Awatar użytkownika
sylwka35
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2019, 13:27

Re: Funkymedia opinie

Post autor: sylwka35 »

Jak najbardziej polecam współpracę z Funkymedia. Pozycjonowanie, optymalizacja strony pod kątem wyszukiwania, to tylko niektóre z ich technik, a mają tego na prawdę sporo. Dużo w necie pozytywnych opinii na temat tej firmy, co w sumie nie dziwi jak się już z nimi współpracowało.
Awatar użytkownika
kama341
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2019, 14:11

Re: Funkymedia opinie

Post autor: kama341 »

Bardzo sobie chwalę współpracę z Funkymedia. Opinie, które tu czytam są jak najbardziej zgodne z rzeczywistością, moja jest podobna. Skuteczna reklama, doskonały kontakt z klientem i wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom. Super. Odnotowałem wyraźny wzrost sprzedaży odkąd moja strona jest lepiej widoczna w internecie.
Awatar użytkownika
teresa32
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2019, 8:12

Re: Funkymedia opinie

Post autor: teresa32 »

Funkymedia pozycjonują mi stronę i jak na chwilę obecną mam na ich temat bardzo dobrą opinię. Starają się, nie urywa się kontakt, strona pnie się w górę. Wszystko ok, polecam.
Awatar użytkownika
ewelina43
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2019, 12:11

Re: Funkymedia opinie

Post autor: ewelina43 »

Jeśli zależy wam na szybkich i trwałych efektach to Funkymedia jest jak najbardziej prawidłowym wyborem. Zanim się zdecydowałam na tych konkretnych ludzi szukałam opinii na ich temat w internecie. Sporo tego, większość ok, wiec zaryzykowałam. I nie żałuję :)
Awatar użytkownika
sania34
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2019, 11:19

Re: Funkymedia opinie

Post autor: sania34 »

Moim zdaniem trudno o sprawniej działającą w tym zakresie firmę niż właśnie Funkymedia. Radzą sobie nawet z najtrudniejszymi frazami a strony szybko lecą w górę. Zdecydowanie polecam i przyłączam się do grona wystawców pozytywnych opinii. Warto podjąć z nimi współpracę.
Awatar użytkownika
kama342
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2019, 11:24

Re: Funkymedia opinie

Post autor: kama342 »

Czytałam sporo o Funkymedia zanim zdecydowałam się na współpracę. Już kiedyś przejechałam się dość boleśnie, dlatego teraz może nawet przesadzam z ostrożnością. Opinie o firmie są generalnie pozytywne, więc postanowiłam zaryzykować. I słusznie, to był dobry wybór. Nikt tak nie poprowadzi kampanii Google Ads.
Awatar użytkownika
helena34
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:58

Re: Funkymedia opinie

Post autor: helena34 »

Znam Funkymedia i zdecydowanie polecam ich każdemu. Mają wiele ciekawych usług, mi do gustu najbardziej przypadł audyt SEO/SEM, który pokazał słabe punkty mojej witryny. To bardzo pomaga podjąć decyzję co dalej robić. Poza tym jak widzę wiele osób ma podobne doświadczenia i opinie.
Awatar użytkownika
amina32
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2019, 10:51

Re: Funkymedia opinie

Post autor: amina32 »

Już kilka razy korzystałam z usług Funkymedia. Najczęściej to ich dział programistyczny, a to pomogą mi wgrać certyfikat, a to dodadzą jakiś niezbędny moduł lub zmodyfikują istniejący. Bardzo polecam, bo w mojej opinii trudno o sprawniejszych fachowców w tym zakresie.

buhw 2
Awatar użytkownika
alina64
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2019, 12:47

Re: Funkymedia opinie

Post autor: alina64 »

Funkymedia zajmują się szeroko rozumianym marketingiem internetowym. W przypadku mojej strony zajęli się przeredagowaniem istniejących treści, tak by odpowiadały standardom wyszukiwarek. Bardzo odpowiadała mi forma i jakość współpracy i tak jak wiele osób tutaj mam bardzo dobrą opinię na temat tej firmy.
Awatar użytkownika
zosia45
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2019, 7:26

Re: Funkymedia opinie

Post autor: zosia45 »

Hej. Od jakiegoś czasu współpracujemy z Funkymedia i nie mogę przestać ich chwalić. Jeszcze nigdy nie współpracowało mi się tak przyjemnie w tego typu agencją. U nas zajęli się remarketingiem, co pomogło klientom utrwalić naszą firmę. Często wracają. Jeśli chodzi o opinię - to oczywiście mam jak najlepszą. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ania534
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2019, 7:38

Re: Funkymedia opinie

Post autor: ania534 »

Jasne, że mam opinię na temat Funkymedia. Super firma. Pozycjonowanie stron to tylko jedna z rzeczy, które robią. W moim przypadku pomogli mi jako autorzy tekstów. SEO copywriting jeśli jest dobrej jakości pomaga w promocji strony.
Awatar użytkownika
Ramal
Posty: 22
Rejestracja: 13 cze 2019, 12:58
Kontakt:

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Ramal »

Skoro same takie dobre opinie to chyba rzeczywiście dobra firma.



______________________
Mój blog z opiniami: Antyhaczyk
Opinie o produktach finansowych - pożyczki * kredyty * lokaty * konta * banki * ubezpieczenia
Ostatnio: opinia o Link4 Ubezpieczenia samochodów, domów i mieszkań
Ostatnio zmieniony 21 paź 2020, 22:48 przez Ramal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
oliwka43
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2019, 9:27

Re: Funkymedia opinie

Post autor: oliwka43 »

Współpracuję z Fynkymedia w zakresei reklamy internetowej już od około pół roku. Przez ten czas dzielnie walczyli o pozycje mojej strony i mogę się o nich wyrażać tylko w superlatywach. Trudno mieć złą opinię o osobach, które wkładają w pracę tyle serca.
Awatar użytkownika
asia53
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2019, 9:57

Re: Funkymedia opinie

Post autor: asia53 »

Pozycjonowanie z Funkymedia to prosta i przyjemna akcja. Z firmą współpracuje się gładko, nic dziwnego, że mają takie opinie wszędzie. Od siebie dodam, że faktycznie dzielą się wiedzą, tak jak mają napisane na stronie.
Awatar użytkownika
kinga53
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2019, 14:04

Re: Funkymedia opinie

Post autor: kinga53 »

Fajnie się współpracuje z Funkymedia. U nas już od jakieś czasu prowadzą kampanię AdWords. Nie mogę się nadziwić, jak sprawnie im to wychodzi. Polecam i potwierdzam pozytywne opinie na temat tej firmy.
Awatar użytkownika
kasia536
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2019, 12:16

Re: Funkymedia opinie

Post autor: kasia536 »

Moja strona miała kilka poważnych problemów. Na szczęści ludzie z Funkymedia wiedzieli jak im zaradzić. Nie bez powodu mają tak świetne opinie. Ich SEO Copywriting rozwiązał większość z nich.
Awatar użytkownika
kamila534
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2019, 10:01

Re: Funkymedia opinie

Post autor: kamila534 »

Z Funkymedia pozycjonowanie strony to bułka z masłem. Ci ludzie wiedzą co robią i robią to świetnie. W mojej opinii na najwiekszy aplauz zasługują ich programiści, ale oczywiście nie tylko oni, cały zespół jest super.
Awatar użytkownika
tosia769
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2019, 18:30

Re: Funkymedia opinie

Post autor: tosia769 »

Na temat funkymedia.pl mogę mieć tylko i wyłącznie dobrą opinię. Widać, że pozycjonowanie nie ma przed nimi tajemnic, a ich fachowcy zrobią wszystko, żeby klient był zadowolony. Polecam serdecznie firmę wszystkim osobom, które mają własną stronę.
Awatar użytkownika
pola233
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:00

Re: Funkymedia opinie

Post autor: pola233 »

Znam firmę funkymedia.pl i mam bardzo dobrą opinię na ich temat. Prowadzą mi kampanię i wyniki są bardzo zadowalające. Choć płacę niewielką kwotę, jestem zadowolona z ich usług.
Awatar użytkownika
oliwka87
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:46

Re: Funkymedia opinie

Post autor: oliwka87 »

W mojej opinii pozycjonowanie w obecnych czasach nie jest łatwe, ale funkymedia.pl wiedzą, jak to robić. Wykres ich działań mówi sam za siebie. Jestem bardzo zadowolona z efektów współpracy.
Awatar użytkownika
zofia029
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2019, 18:18

Re: Funkymedia opinie

Post autor: zofia029 »

Bardzo cenię pracę funkymedia.pl, bo prowadzą mi kampanię od roku i za niewielką cenę wykonali ogromną robotę. Wyniki przerosły moje oczekiwania. Mogę mieć tylko bardzo dobrą opinię o nich i polecam ich każdemu.
Awatar użytkownika
bogusia220
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2019, 18:23

Re: Funkymedia opinie

Post autor: bogusia220 »

Mam dobrą opinię o funkymedia.pl,, bo znają się na pozycjonowaniu bardzo dobrze i wiedzą, w jaki wykonywać swoją pracę. Pozycjonowanie jest trudne, ale dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Polecam te firmę.
Awatar użytkownika
opuncja563
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 13:57

Re: Funkymedia opinie

Post autor: opuncja563 »

Funkymedia to nie tylko pozycjonowanie, zajmują się przecież wieloma innymi rzeczami, które składają się na dobrą pozycję w wyszukiwarce. U mnie firma przebudowała treści całej strony z uwzględnieniem poprawności SEO. Super, oczywiście zostawiam tu swoją dobrą opinię.
Awatar użytkownika
zyta105
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 18:16

Re: Funkymedia opinie

Post autor: zyta105 »

Zleciłam firmie funkymedia.pl kampanię za niewielką kwotę, ale jestem zadowolona z wyników. W mojej opinii jest to jedna z lepszych firm w pozycjonowaniu. Wiem, że nie jest to łatwa praca, więc tym bardziej doceniam.
Awatar użytkownika
alka403
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2019, 18:21

Re: Funkymedia opinie

Post autor: alka403 »

Z ciekawości poczytałam sobie opinie o funkymedia.pl i są same pozytywne. Nie dziwi mnie to, bo sama mam miłe wspomnienia, myśląc o współpracy z nimi. Kontakt z ich specjalistami był sprawny, z wyników też jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
madzia721
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2019, 18:26

Re: Funkymedia opinie

Post autor: madzia721 »

Myślę, że pozycjonowanie to trudna i mocno specjalistyczna branża. Specjaliści z funkymedia.pl mają szeroką wiedzę na ten temat i wiedzą, jak prowadzić kampanię, aby efekty były jak najlepsze. Dobre opinie o nich nie są przesadzone.
Awatar użytkownika
elka102
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 18:27

Re: Funkymedia opinie

Post autor: elka102 »

Pozycjonowanie to trudny temat i na efekty trzeba poczekać. Jednak ja polecam funkymedia.pl, bo od samego początku bije od nich profesjonalizm. W mojej opinii to jedna z lepszych firm pozycjonerskich.
Awatar użytkownika
ola999
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 18:30

Re: Funkymedia opinie

Post autor: ola999 »

Mam taka opinię, że prowadząc własną stronę, to trzeb skorzystać z pomocy pozycjonerów. Ja polecam funkymedia.pl, bo sami z nimi współpracuję. Znają się na swojej pracy.
Awatar użytkownika
kornelia299
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 20:23

Re: Funkymedia opinie

Post autor: kornelia299 »

W mojej opinii pozycjonowanie w obecnych czasach nie jest łatwe, ale funkymedia.pl wiedzą, jak to robić. Wykres ich działań mówi sam za siebie. Jestem bardzo zadowolona z efektów współpracy.
Awatar użytkownika
irwina564
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2019, 12:15

Re: Funkymedia opinie

Post autor: irwina564 »

Mam bardzo dobrą opinię na temat firmy Funkymedia. Znają ten rynek jak mało kto, i do tego na bieżąco dostosowują się do zmiennych algorytmów wyszukiwarek. Z nimi możesz być spokojna, że strona nagle nie poleci w dół.
Awatar użytkownika
jolka534
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2019, 10:33

Re: Funkymedia opinie

Post autor: jolka534 »

W necie znajdziesz sporo pozytywnych opinii o Funkymedia. Sama wystawiam im podobną opinię, bo uważam, że to świetni fachowcy i zasługują na nią. Bardzo udana współpraca, zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
paula534
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2019, 11:22

Re: Funkymedia opinie

Post autor: paula534 »

Też polecam Funkymedia. Fajnie się z nimi współpracuje, ale przecież nie to jest najważniejsze w przypadku firmy zajmującej się pozycjonowaniem. Dobra opinia o ich pracy bierze się ze skuteczności z jaką działają. U mnie efekty były szybkie i są trwałe.
Awatar użytkownika
odetta645
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2019, 8:14

Re: Funkymedia opinie

Post autor: odetta645 »

Hej, ja mam opinię na temat Funkymedia. Bardzo mile wspominam współpracę z tą firmą. U nich pozycjonowanie to kompleksowa usługa. U mnie na przykład wystarczył audyt SEO i kilka poprawek, ale znajomej musieli już dostarczyć całkiem nowe teksty na stronę.
Awatar użytkownika
paulina752
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2019, 9:19

Re: Funkymedia opinie

Post autor: paulina752 »

Fajnie mi się współpracuje z Funkymedia. Na mojej stronie dokonali zmian, dzięki którym strona łatwiej się pozycjonuje. Znają się na rzeczy, prosty audyt SEO wykazał gdzie są nieprawidłowości. Skuteczni, konkretni w działaniu, serio, trudno mieć o nich złą opinię. W sumie, jak przeglądam internety, to jeszcze na taką nie trafiłam, o czymś to świadczy.
Awatar użytkownika
magda734
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2019, 11:02

Re: Funkymedia opinie

Post autor: magda734 »

Współpracę z Funkymedia wspominam bardzo dobrze. Efekty ich pracy do teraz mają wpływ na moją stronę i jej pozycjonowanie. Osobiście polecam, sama chętnie wrócę przy kolejnych projektach. Aha, jeszcze opinia :) Oczywiście pozytywna :)
Awatar użytkownika
ania654
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2019, 9:04

Re: Funkymedia opinie

Post autor: ania654 »

Internet to potężne rzesza ludzi korzystająca codziennie z wyszukiwarki. Jeśli nie ma cię na pierwszej stronie wyszukiwania, to w mojej opinii twój biznes raczej tego nie przetrwa. Dlatego tak ważne są firmy takie jak Funkymedia. Mi pomogli znaleźć się na pierwszej stronie, ba, podpowiedzieli mi nawet frazy typowe dla wyszukiwań w mojej działalności. Polecam.
Awatar użytkownika
julka734
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2019, 9:03

Re: Funkymedia opinie

Post autor: julka734 »

Moim zdaniem warto zdecydować się na współpracę z Funkymedia. Są nieźli i mają świetną opinię. Zarówno moja strona jak i strony moich znajomych bardzo zyskały na tej współpracy, dlatego niezmiennie polecam każdemu.
Awatar użytkownika
Ramal
Posty: 22
Rejestracja: 13 cze 2019, 12:58
Kontakt:

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Ramal »

Te eactiv gdzieś mi się obiło o uszy, czy raczej oczy w Internecie.


______________________
Mój blog z opiniami:
Ostatnio: opinia o Link4 (link) Ubezpieczenia samochodów, domów i mieszkań.
Opinie o produktach finansowych - pożyczki * kredyty * lokaty * konta * banki * ubezpieczenia
Ostatnio zmieniony 21 paź 2020, 22:52 przez Ramal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ramal
Posty: 22
Rejestracja: 13 cze 2019, 12:58
Kontakt:

Re: Funkymedia opinie

Post autor: Ramal »

Te eactiv gdzieś mi się obiło o uszy, czy raczej oczy w Internecie.

______________________
Mój blog z opiniami:
Ostatnio: opinia o Link4 (link) Ubezpieczenia samochodów, domów i mieszkań.
Opinie o produktach finansowych - pożyczki * kredyty * lokaty * konta * banki * ubezpieczenia
ODPOWIEDZ