Kryptowaluty to przyszłosć?

Promowanie firmy, reklama, powiększanie zasięgów i sposoby na zwiększenie sprzedaży.
Awatar użytkownika
beebee
Posty: 145
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:28

Kryptowaluty to przyszłosć?

Post autor: beebee »

Coraz bardziej popularne stały się kryptowaluty i płatności właśnie ta walutą. Zastanawiam sie czy nie wprowadzić mozliwości takich płatnosci na mojej stronie. Widziałem że tutaj https://bitbaypay.com/pl/rozwiazania/platnosci-online jest taka możliwość. Skoro coraz wiecej osób posługuje się tą walutą to warto wyjść na przeciw ich oczekiwaniom .
Awatar użytkownika
jamiehogsmith
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2020, 16:10

Re: Kryptowaluty to przyszłosć?

Post autor: jamiehogsmith »

Od kilku lat handluję i wydobywam i znam tylko jedną platformę, która jest naprawdę dobra - https://www.trustpilot.com/review/instaforex.com. Ktoś tego próbował?
Awatar użytkownika
tosia66
Posty: 5
Rejestracja: 12 sie 2020, 19:12

Re: Kryptowaluty to przyszłosć?

Post autor: tosia66 »

Ciekawy koncept, choć nie jestem pewna (i zgodna) z tym, jaka wizja świata 2030 nastąpi. Myślę jednak, że kryptowaluty stają się coraz stabilniejszym i popularniejszym środkiem płatniczym. Ja nie ustępuję jednak tradycyjnym formom płatności... Ja ostatnio sprawdzałam, w jaki sposób zmieni się internet i komunikacja online i znalazłam interesujące studium: https://www.promoagency.pl/blog/interne ... -2030-roku. Może warto te rozważania poszerzyć o kwestię płatności online...
Awatar użytkownika
mzk23
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2020, 11:07

Re: Kryptowaluty to przyszłosć?

Post autor: mzk23 »

Kryptowaluty po mału zaczynają gonić tradycyjne giełdy. Obecnie wiedzie prym DeFi, czyli zdecentralizowane finanse. Projekty typu Chainlink czy Compound oferują nieznane dotąd możliwości. W te projekty można inwestować na popularnych giełdach kryptowalut, które można znaleźć na https://www.kryptoporadnik.pl/ranking-g ... yptowalut/
Według mnie warte polecenia są BitPanda oraz polski Bitbay. Niestety ta druga oferuje dosyć skromną ilość kryptowalut, jednak umożliwia wygodne zasilenia konta za pomocą przelewów i kart płatniczych.
pentak

Re: Kryptowaluty to przyszłosć?

Post autor: pentak »

Wydaje mi się, że tak! Szczególnie, że teraz rynek szaleje w związku z CoVid-19 mimo, że to straszne, że taki wirus nas zaatakował to żyć trzeba i myśleć o inwestycjach. Coś na stronie https://cryptoprofit.pl/ czytałem w którymś newsie na ten temat już nie pamiętam dokładnie ale jak wejdziecie na strone to z pewnoscia znajdziecie. To dobry czas na inwestycje w kryptowaluty.
wąskijestem

Re: Kryptowaluty to przyszłosć?

Post autor: wąskijestem »

W świecie finansów nie ma nic pewnego, jednak jak do tej pory widać że kryptowaluty zdobywają coraz więcej rynków i zwolenników. Znalazłem w internecie ciekawy blog http://etherum1.pl/ , dzięki niemu można zawsze być na czasie z informacjami ze świata kryptowalut. Często trzeba się śpieszyć żeby właściwie zainwestować, tam nie powinniśmy przegapić niczego.
Awatar użytkownika
rakham
Posty: 228
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:29

Re: Kryptowaluty to przyszłosć?

Post autor: rakham »

Moim skromnym zdaniem kryptowaluty to faktycznie przyszłość. Wszystko zmierza w tą stronę dlatego polecam platformę https://qubittech.ai/r9OOVW na której dostępne jest wiele narzędzi pomagających w dobrym inwestowaniu. Profesjonalna pomoc doradców + motywacja = sukces dlatego sprawdźcie qubittech i życzę powodzenia ;)
ODPOWIEDZ