Kubki z nadrukiem, jako reklama firmy?

Promowanie firmy, reklama, powiększanie zasięgów i sposoby na zwiększenie sprzedaży.
icon

Kubki z nadrukiem, jako reklama firmy?

Post autor: icon »

Kubki z nadrukiem są dostępne w wielu sklepach online, w tym - https://www.kubki.veus.pl/. Jednak wiele takich ofert jest wykorzystywanych jako forma reklamy naszej firmy. Ponieważ nadruk może być w formie logo, czy np. jakiegoś hasła reklamowego. Możliwości są duże, bo firmy takie kubki oferując dają wiele opcji. Jednak czy warto nadal takie kubki wykorzystywać? Czy warto w takie gadżety reklamowe inwestować środki? W jakich branżach takie kubeczki mogą się sprawdzać?
Aśśka887

Re: Kubki z nadrukiem, jako reklama firmy?

Post autor: Aśśka887 »

Bardzo ciekawym gadżetem reklamowym który będzie na pewno używany w ciągu dnia są smycze reklamowe https://www.topsmycze.com.pl/produkty/smycze-reklamowe . Na takiej smyczy może być logo danej firmy. Dzięki temu nazwa tej firmy zawsze ci wpadnie w oko
losos

Re: Kubki z nadrukiem, jako reklama firmy?

Post autor: losos »

Od siebie mogę zaproponować używanego Forda Focusa - najlepiej w leasingu. Samochód ma wiele do zaoferowania, a nie kosztuje dużo - zwłaszcza jako auto używane. Nawet kilkuletnie modele można kupić w atrakcyjnych cenach, co ma spore znaczenie. Swój egzemplarz kupiłem około 3 lata temu i do tej pory byłem w serwisie jedynie na niewielkich naprawach. W autoryzowanych salonach sprawdzają dokładnie auto przed sprzedażą, więc jako klient masz większą pewność, że z autem jest wszystko w porządku. W Auto-Boss często widziałem egzemplarze Focusa z różnym przebiegiem i w dobrych cenach.
ODPOWIEDZ