Lokalna reklama

Promowanie firmy, reklama, powiększanie zasięgów i sposoby na zwiększenie sprzedaży.
Awatar użytkownika
beebee
Posty: 145
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:28

Lokalna reklama

Post autor: beebee »

Mając lokalną firmę, bardzo ważne jest by odpowiednio się rozreklamować. Inwestowanie w ulotki, wizytówki czy plakaty powinny być już podstawowym sposobem na reklamę. W dzisiejszych czasach ludzie bardzo zwracają uwagę na jakość wykonania dlatego wydaje mi się, ze Drukarnia Diamond Druk zrobiła by dla Ciebie bardzo ładne ulotki czy plakaty. Akurat tutaj http://diamond-druk.pl/ masz ich stronę internatową. Mają darmową dostawę więc odchodzą Ci koszty wysyłki.
Awatar użytkownika
Posterak
Posty: 88
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:06

Re: Lokalna reklama

Post autor: Posterak »

Lokalna reklama też jest bardzo ważna, tak samo jak oznaczenie odpowiednie biura czy firmy. Tutaj https://www.flagi-sign.com.pl/ zerknijcie sobie na ofertę. Żeby klient mógł do Was trafić to trzeba być widocznym, to taka podstawa.
Awatar użytkownika
fasadka
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:47

Re: Lokalna reklama

Post autor: fasadka »

Zależy od rodzaju działalności, w wielu przypadkach lokalna reklama się sprawdza, jednak nie ograniczałabym się do niej. Warto też zainwestować w reklamę internetowy i tutaj http://i-content.pl/ czytałam na temat korzyści jakie niesie ze sobą marketing szeptany. Przemyśl sobie czy nie warto byłoby przeprowadzić takiej kampanii
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 138
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:24

Re: Lokalna reklama

Post autor: Mikka »

A mnie się wydaje, że najlepsza reklama jest ta internetowa. Ostatnio czytałam na temat pozycjonowania artykuł https://www.eactive.pl/pozycjonowanie-s ... e-pojecia/ . Z którego dowiedziałam się, że pozycjonowanie jest to proces długi i efektywny. Dowiedziała się również, że seo to nie to samo co pozycjonowanie.
Awatar użytkownika
Kira21
Posty: 36
Rejestracja: 19 mar 2019, 21:40

Re: Lokalna reklama

Post autor: Kira21 »

Mikka pisze: ↑29 lip 2019, 16:09 A mnie się wydaje, że najlepsza reklama jest ta internetowa. Ostatnio czytałam na temat pozycjonowania artykuł https://www.eactive.pl/pozycjonowanie-s ... e-pojecia/ . Z którego dowiedziałam się, że pozycjonowanie jest to proces długi i efektywny. Dowiedziała się również, że seo to nie to samo co pozycjonowanie.
Tak na dobrą sprawę ciekawych artykułów dotyczących pozycjonowania nigdy za wiele. Przy czym sama śmiało mogę polecić poradnik https://brandbay.pl/blog/jak-pozycjonow ... ternetowy/ . Jest to świetna lektura, zarówno dla osób, które chcą zająć się pozycjonowaniem samodzielnie, jak też zamierzają je zlecić agencji. Nie brak w niej m.in. ciekawych wskazówek związanych ze strategią, a także wielu interesujących informacji.
Awatar użytkownika
TomaszN
Posty: 21
Rejestracja: 18 sie 2019, 22:37

Re: Lokalna reklama

Post autor: TomaszN »

Świetny pomysł. Tym bardziej, że lokalnie pozyskujesz klientów tylko z danej miejscowości i najbliższej okolicy.
Awatar użytkownika
Jędrzej
Posty: 10
Rejestracja: 19 sie 2019, 16:56

Re: Lokalna reklama

Post autor: Jędrzej »

Sposobów w zakresie reklamy jest bardzo dużo. Na przykład decydując się na propozycję agencji marketingowej, która między innymi zajmuje się projektowaniem oraz wykonaniem stoisk targowych - jak agencja https://www.berkano.pl/ stwarzamy sobie okazję do zaprezentowania się na targach branżowych. Nasza obecność na rynku będzie widoczna, mamy szansę na pozyskanie klientów, bo przecież na takich targach spotykają się osoby zainteresowane konkretnym produktem lub usługą.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 309
Rejestracja: 21 sie 2019, 9:06

Re: Lokalna reklama

Post autor: kasiakowa06 »

Jeśli chcemy lokalnie dotrzeć do większej grupy klientów warto także pomyśleć o odpowiednim pozycjonowaniu strony. I tak w zależności gdzie prowadzicie swoją działalność zapraszam do kontaktu:

Katowice https://www.wildmoose.pl/pozycjonowanie-stron-katowice/

Poznań https://www.wildmoose.pl/pozycjonowanie-stron-poznan/

Wrocław https://www.wildmoose.pl/pozycjonowanie-stron-wroclaw/.
Awatar użytkownika
mezi
Posty: 82
Rejestracja: 03 lip 2019, 21:39

Re: Lokalna reklama

Post autor: mezi »

Możesz również postawić na inną reklamę wizualną. Nie muszą być to tylko plakaty oraz ulotki. Tutaj masz różne przykłady reklamy w miejscu sprzedaży https://www.retio.pl
Awatar użytkownika
ziolka
Posty: 286
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:00

Re: Lokalna reklama

Post autor: ziolka »

Jak myślicie, czy przy takiej reklamie lokalnej itp to dobrym rozwiązaniem są takie namioty www.vitabri.pl/namiot-ekspresowy/namiot-stalocisnieniowy-airdome ? Mogłoby być to miejsce do przedstawiciela firmy, który prezentowałby potencjalnych klientom usługi naszej firmy.
igiełka

Re: Lokalna reklama

Post autor: igiełka »

Pamiętajcie, że obecnie najważniejszą i chyba najskuteczniejszą formą reklamy jest ta internetowa. To dzięki niej właśnie możemy trafić do jak największej liczy osób, a tym samym swoich potencjalnych klientów. Nie mam pojęcia o prowadzeniu reklamy a wiem, że to proces długotrwały więc szukałam pomocy jakichś profesjonalistów w branży. Zdecydowałam się na formę, którą znalazłam na https://piotrpolok.pl/seo-copywriting-krakow . Pan Piotr mimo młodego wielu naprawdę zna się na swojej robocie, co przekłada się na wyniki :) .
Awatar użytkownika
domin
Posty: 170
Rejestracja: 19 mar 2019, 13:49

Re: Lokalna reklama

Post autor: domin »

Też ostatnio postawiłam na reklamę lokalną i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona efektami, jakie ona przyniosła. Świetnie sprawdziły się też namioty reklamowe pod wynajem od https://www.vitabri.pl Ciekawa jestem, czy i wy korzystaliście z ich oferty?
Citaś

Re: Lokalna reklama

Post autor: Citaś »

Zdecydowanie prym obecnie wiedzie social media. Social media w ręku specjalisty jest narzędziem, dzięki któremu można budować fundamenty marki firmy i odpowiednie środowisko wokół niej. Kreowanie sprzyjającego otoczenia jest istotne dla działania projektu/przedsięwzięcia.

Bardzo duże zalety dla firmy może dac reklamowanie jej na facebooku jak również w innych social medai:
https://shineonagency.pl/prowadzenie-fanpage-na-facebooku-i-instagramie

Bardzo wiele osób spędza na nich czas.
Miłma

Re: Lokalna reklama

Post autor: Miłma »

Lokalnie bardzo fajnie może się sprawdzić reklama mobilna - na samochodach, tak zwana Reklama OOH https://morades.com/reklama-ooh/ - tutaj możecie na jej temat poczytać szerzej. Moim zdaniem opcja naprawdę dobra, cenowo wychodzi korzystnie, a sama z firmą Morades współpracuję już od dłuższego czasu i spokojnie mogę ich polecić.
Awatar użytkownika
kokarda
Posty: 72
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:32

Re: Lokalna reklama

Post autor: kokarda »

Chcąc promować swoją markę lokalnie, postawiłam na ludzi od http://firmawgoogle.pl/ . Ci doskonale odnajdują się w marketingu internetowym, dzięki czemu wiedzieli jak lokalnie zwiększyć świadomość istnienia mojej marki, jak również, czego odbicie mam w ilości zapytań ofertowych.
ODPOWIEDZ