promocja firmy

Promowanie firmy, reklama, powiększanie zasięgów i sposoby na zwiększenie sprzedaży.
gość

promocja firmy

Post autor: gość »

W dalszym ciągu bardzo modne są ulotki i w dalszym ciągu dają one efekty, bo nie każda osoba korzysta z internetu w dzisiejszych czasach. Są starsze osoby, które reklamę widzą tylko na ulotkach. Jeśli się zainteresujesz to tanie ulotki reklamowe zamówisz sobie na stronie https://web-to-print.pl/ulotki-skladane/ Bardzo dobre ceny i dowolna ilość do wydrukowania.
Awatar użytkownika
florydzia
Posty: 45
Rejestracja: 15 lip 2019, 12:43

Re: promocja firmy

Post autor: florydzia »

Akurat w moim biznesie nie mam żadnych ofert dla starszych osób, także nie widzę sensu inwestować w ulotki czy ogólnie w reklamę tradycyjną. Wolę o wiele bardziej skupić się na reklamie internetowej która ma ogromny zasięg i mogę dotrzeć to tych grup wiekowych na których mi najbardziej zależy. Oczywiście od strony technicznej to działa tutaj dla mnie agencja http://firmawgoogle.pl/ która jest zdecydowanie najlepsza na rynku.
ginamó

Re: promocja firmy

Post autor: ginamó »

Na promocję firmy mamy swoje sposoby! Ostatnio nawet wykorzystujemy litery podświetlane, obok których trudno przejść obojętnie. Realizowane przez https://literypodswietlane3d.pl/oferta/ ... -swietlne/ to póki co najbardziej nietuzinkowa forma reklamy, jaką wykorzystujemy - i faktycznie skuteczna. Reklama jest wykonywana z mlecznej plexi.
Awatar użytkownika
kokarda
Posty: 72
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:32

Re: promocja firmy

Post autor: kokarda »

Dziś reklama musi być przede wszystkim sprytna, by tak podziałać na klienta by ten chciał z nami nawiązać relację biznesową. Tutaj ludzie od http://marketingdyskusji.pl/ kreatywnie działają szeptanką poprzez różne kanały, w czym się specjalizują. Nie tylko tym sposobem docierają do klienta ale również budują lepszy wizerunek marki, by łatwiej przyszło odbiorcy o zaufanie.
ODPOWIEDZ