promocja firmy

Promowanie firmy, reklama, powiększanie zasięgów i sposoby na zwiększenie sprzedaży.
gość

promocja firmy

Post autor: gość »

Witam serdecznie. Jak sądzicie, czy profesjonalnie nakręcony krótki film może mieć wpływ na promocję marki? Zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty studia art-film.pro. Wydają się mieć doświadczenie z takimi projektami. Czy radzicie mi zupełnie inną formę reklamy?
majkaa

Re: promocja firmy

Post autor: majkaa »

Zobacz sobie oferte tej firmy GQB. Jest świetna! Bez problemu możesz zamówić tam wysokiej jakości odzież reklamową z haftowanym logo. Sama myślę o skorzystaniu z oferty! Mam małe SPA i myślę, że szlafroki, ręczniki i jednorazowe kapcie z naszym logo byłyby super!
Awatar użytkownika
florydzia
Posty: 45
Rejestracja: 15 lip 2019, 12:43

Re: promocja firmy

Post autor: florydzia »

Ja postawiłam na pomysłową reklamę sieciową, którą to dla mojej firmy realizuje agencja http://sztukaebiznesu.pl/ . Działają w tym od lat, więc wiedzą jak poprzez marketing internetowy zwiększyć zainteresowanie marką. Są godni zaufania, dlatego wiedziałam że będą się sprawdzać.
Awatar użytkownika
kokarda
Posty: 72
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:32

Re: promocja firmy

Post autor: kokarda »

W temacie promocji własnej działalności, to ja zdecydowałam się na marketing internetowy, realizowany poprzez agencję http://primaverapr.pl/ . Siedzą w tym od lat, wiedząc jak dotrzeć z przekazem do klientów z zależności od branży. Dla mojej marki znacząco zwiększyli widoczność w sieci, przez co mam więcej wyświetleń strony www firmy.
moniśka

Re: promocja firmy

Post autor: moniśka »

My niedawno zdecydowaliśmy się na stworzenie katalogu, do którego klienci będą mogli zajrzeć i zobaczyć naszą całą ofertę. Dosyć dużo informacji na ten temat znalazłam w https://instore.com.pl/biznes-finanse/k ... m-sklepie/ , tutaj możecie również dowiedzieć się z jaką firmą najlepiej nawiązać współpracę jeżeli chodzi o produkcję kataologów
Ołek

Re: promocja firmy

Post autor: Ołek »

A co w takim razie powiecie na to, aby odpowiednio zadbać o działania marketingowe w sieci które pomogą Wam zwiększyć sprzedaż i zainteresowanie klientów. Właśnie dlatego my zdecydowaliśmy się na współpracę z https://buzzmark.pl/marketing-szeptany/ i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, zasięgów i jednocześnie mamy coraz lepsze kontakty z naszymi klientami.
adóweg

Re: promocja firmy

Post autor: adóweg »

Odkad w celach promocyjnych wykorzystujemy wyświetlacze tekstowe LED, mamy spore powody do zadowolenia! Wykonane przez ECOLED z Kielc charakteryzowały się niebywałą jakością, ceną a do tego trudno przejść obok nich obojętnie - taki był nasz cel. Pamiętajmy, że oryginalna i charakterystyczna reklama to dźwignia handlu! Na wspomnianym wyświetlaczu pojawia się logo naszej firmy, ale również nadchodzące promocje. Jak widać - działa! Także może i Was to zainteresuje?
ODPOWIEDZ