promocja marki

Promowanie firmy, reklama, powiększanie zasięgów i sposoby na zwiększenie sprzedaży.
gość

promocja marki

Post autor: gość »

Witam serdecznie. Jak sądzicie, czy profesjonalnie nakręcony krótki film może mieć wpływ na promocję marki? Zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty studia art-film.pro. Wydają się mieć doświadczenie z takimi projektami. CZekam na wasze opinie chętnie się dowiem co sądzicie na ten teamt.
Awatar użytkownika
florydzia
Posty: 45
Rejestracja: 15 lip 2019, 12:43

Re: promocja marki

Post autor: florydzia »

Dla mojej firmy pomaga Pani Agnieszka od http://mistrzyni-slow.pl/ . To ekspertka, która tworzy dla mnie świetne treści tematyczne na mojego bloga branżowego, połączonego ze stroną firmową. A czytelnicy ich dodatkowo między zdaniami, wchłania dodatkową reklamę.
h.ania

Re: promocja marki

Post autor: h.ania »

Spot reklamowy może zwrócić uwagę potencjalnych klientów ale bazując na własnych doświadczeniach powiem Ci, że lepiej sprawdzają się programy lojalnościowe. Dzięki nim pozyskasz zarówno nowych odbiorców jak i utrzymasz długofalowe relacje z dotychczasowymi, zresztą poczytaj: https://teoriabiznesu.pl/firma/programy ... ystems-pl/ . Dla mnie wpsomnane narzędzia opracowała agencja Interavtivesystems- bardzo profesjonalnie, biorąc pod uwagę moje indywidualne oczekiwania biznesowe , założenia względem rozwoju marki i cele.
polirego

Re: promocja marki

Post autor: polirego »

Jako osoba, która ma naprawdę wiele elementów do zrobienia, sama wiem, że nie do końca mogę sobie powiedzieć więcej. Niemniej jednak dobrą wskazówką będzie na przykład to, że ekspert rozwoju biznesu może nam pokazywać więcej. I jestem zdania, że fajnie będzie wiedzieć, że on naprawdę nam pomaga.
ODPOWIEDZ