reklama dla firmy

Promowanie firmy, reklama, powiększanie zasięgów i sposoby na zwiększenie sprzedaży.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Witam serdecznie. Jak sądzicie, czy profesjonalnie nakręcony krótki film może mieć wpływ na promocję marki? Zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty studia art-film.pro. Wydają się mieć doświadczenie z takimi projektami. A wy jak zdobywacie nowe zamówienia dla swojej firmy?
Awatar użytkownika
florydzia
Posty: 45
Rejestracja: 15 lip 2019, 12:43

Re: reklama dla firmy

Post autor: florydzia »

Każda reklama wykonana w sposób profesjonalny ma szansę odnieść sukces, takie jest moje zdanie. Ja mam sklep internetowy, także bardziej poszłam w marketing sieciowy który dla mnie jest bardzo dobrą opcją na pozyskiwanie klientów jak i ogólnie na promocję mojej marki. W tej kwestii zlecam wszystko agencji http://mwp.org.pl/ z którą bardzo dobrze mi się współpracuje.
Gołka

Re: reklama dla firmy

Post autor: Gołka »

Dobrze, że teraz na rynku są firmy, które oferują zaplanowanie strategii marketingowej i prowadzenie wszystkich działań jak https://virtualpeople.pl/ Sama na pewno bym tego nie ogarnęła a już na pewno nie na takim poziomie jak prowadzą to dla nas ci specjaliści
Awatar użytkownika
kokarda
Posty: 72
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:32

Re: reklama dla firmy

Post autor: kokarda »

Kilka sposobów na reklamę sprawdziłam już i jak dla mnie to tylko szeptanka. Dyskretny i ciekawy sposób, aby w naturalny ale pewny sposób zwiększać zainteresowanie jak i świadomość istnienia marki. Tu działa dla mnie agencja http://agencjawomm.pl/ która w tym temacie ma sporą wiedze jak i doświadczenie, więc z ich działania jestem zadowolona.
robercił

Re: reklama dla firmy

Post autor: robercił »

Ja postanowiłem reklamowac przede wszystkim siebie aby ludzie mnie rozpoznawali i z tego tytułu postawiłem na pisanie książki, na stronie https://www.jkbprint.pl/druk-ksiazek znalazłem świetną ofertę drukarni na druk książek by zanieśc pierwodruk do wydawnictwa. Jak ludzie będą mnie rozpoznawac łatwiej będzie mi łapac kontakty biznesowe.
Awatar użytkownika
krówka
Posty: 79
Rejestracja: 31 sty 2020, 9:52

Re: reklama dla firmy

Post autor: krówka »

Jeżeli chodzi o deweloperów, to warto właśnie zainwestować w kampanię marketingową u https://www.iamfordeveloper.pl świetne miejsce. Ogarniają kampanie marketingowe oraz pomocny marketing online - Google Ads, FB Ads, SEO. Naprawdę wszystko od a do z. Czego tylko potrzebuje deweloper w internecie.
zośka

Re: reklama dla firmy

Post autor: zośka »

Najlepiej wspominam współpracę z agencją http://www.e-star.pl/ . Zaproponowali doskonałe rozwiązanie dla mojej działalności, dzięki czemu po dość krótkim czasie, zaczęłam mieć coraz więcej klientów, a moja firma stanęła na wysokim szczeblu w sieci. Naprawdę warto nawiązać z nimi kontakt
Awatar użytkownika
Monika89
Posty: 79
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:21

Re: reklama dla firmy

Post autor: Monika89 »

A co myslicie o reklamie online? Mi sie wydaje ze takie kompleksowe dzialania prowadzone z firma marketingowa przyniosa najlepsze efekty. Nam pomagala firma http://e-partner.com.pl/ ktora solidnie i rzetelnie podchodzi do tematu. Najpierw przeprowadzaja audyt seo, dopasowuja tresci i dzialania pod potrzeby firmy i rynku i sprawiaja ze faktycznie sa skuteczne
kłos

Re: reklama dla firmy

Post autor: kłos »

Reklam w sieci moim zdaniem obecnie jest najważniejsza. To właśnie ona może być najskuteczniejsza z uwagi na to, ze do sieci zagląda całe mnóstwo osób w poszukiwaniu czy to usługi czy konkretnych produktów. Taka reklama musi jednak być robiona profesjonalnie, żeby przynosiła zadowalające efekty. Dlatego ja od razu postanowiłem powierzyć to zadanie specjalistom, którzy z takimi tematami mają do czynienia każdego dnia. Fachową pomoc znalazłem na copywriting wrocław .
Bożena

Re: reklama dla firmy

Post autor: Bożena »

Jak najbardziej sama reklama dla naszej firmy jest czymś niezwykle ważnym i muszę przyznać, że jak najbardziej ja również teraz stawiam na marketing internetowy. Polecam również każdemu przeczytanie artykułu http://www.money24.com.pl/influencer-ma ... nie-dziala gdyż w nim ciekawie opisano kwestię influencer marketingu.
Kamił

Re: reklama dla firmy

Post autor: Kamił »

Reklama i to dla firmy... To jak widzę ciągle burzliwy temat. Gdzie się by nie pojawił tam firmy reklamowe reklamują swoje usługi. W zależności od tego jaki typ marketingu dana firma oferuje takowe komentarze znajdziesz w wpisie. Reklama tradycyjna jest najlepsza o ile link prowadzi do podstrony z takową usługą, tuż poniżej okazuje się że jednak to tylko ta w Internecie się liczy i kolejny odnośnik. Coraz częściej zapomina się jednak o tym, że właściwy marketing jest procesem złożonym i opiera się na kilku kanałach marketingowych. Oczywiście ten dobry. Bo nikt ci nie zabroni słuchać rad z YouTube że tylko marketing influenserski w branży nieruchomości sprzedaje. Tylko pamiętaj jeśli zainwestujesz cały budżet w jeden kanału dystrybucji swojej reklamy odcinasz sobie potencjalnych odbiorców, którzy nie korzystają właśnie z tego wybranego kanału. Skomplikowane? Skontaktuj się z Developro specjalistami od reklamy dla deweloperów.
Violuś

Re: reklama dla firmy

Post autor: Violuś »

Czy słyszeliście o takich pojęciach jak marketing transakcyjny i marketing relacyjny. To w zasadzie całkowicie różne podejście do marketingu.Podczas gdy marketing transakcyjny skupia się na konkretnej transakcji czy umowie tak marketing relacyjny ma bardziej dalekosiężne cele. Zresztą jeśli kogoś interesuje to zagadnienie zapraszam tutaj - http://magazynkaszuby.pl/2020/10/akadem ... ch-tresci/ .W obydwu przypadkach mamy do czynienia z konkretnymi , różnymi działaniami. Jakimi ? - zapraszam do lektury.
Łuszak

Re: reklama dla firmy

Post autor: Łuszak »

Z mojej strony, polecam współprace z tą agencją https://pl.solvexpand.com/. Doskonale potrafią tworzyć leje marketingowe, a z doświadczenia wiem, że nie jest to łatwe zadanie. Idealnie trafiają w listę docelowych klientów i potrafią ich zachęcić, do tego, by zostali klientami firmy. Skontaktuj się z nimi i sam sprawdź ;)
Juluś

Re: reklama dla firmy

Post autor: Juluś »

Jeśli chodzi o promocję firmy to myślę, że świetny sprawdzi się marketing internetowy. Poza tym warto też zastanowić się nad video marketingiem, bo filmiki niesamowicie przyciągają najbardziej wzrok. I o ile zrobi się to w ciekawy sposób, może być bardzo skuteczny.

https://www.imagepro.pl/
Rapuś

Re: reklama dla firmy

Post autor: Rapuś »

Sama reklama dla naszej firmy jest czymś niezwykle ważnym i muszę przyznać, że ja również teraz zacząłem trochę prac zlecać freelancerom. Jestem przekonany, że bardzo w zrozumieniu tego przydało mi się zapoznanie z wpisem https://odfreelancera.pl/czym-sie-kiero ... spolpracy/ gdzie fajnie wyjaśniono czym kierować się przy wyborze freelancera.
ODPOWIEDZ