reklama dla firmy

Promowanie firmy, reklama, powiększanie zasięgów i sposoby na zwiększenie sprzedaży.
Awatar użytkownika
florydzia
Posty: 45
Rejestracja: 15 lip 2019, 12:43

reklama dla firmy

Post autor: florydzia »

Jeśli chodzi o reklamę to ja zdecydowanie polecam skorzystać z takiej opcji jaką jest marketing szeptany. Już kolejną kampanię ta agencja http://wommmarketing.pl/ dla mnie ją przeprowadza i efekty są naprawdę świetne. Wcześniej żadnym innym sposobem nie zdobyłam tylu klientów co mam teraz.

telenowela online
Awatar użytkownika
florydzia
Posty: 45
Rejestracja: 15 lip 2019, 12:43

Re: reklama dla firmy

Post autor: florydzia »

W tym temacie wolałam postawić na ekspertów, bo amatorska reklama nie raz potrafi być strzałem w kolano. Tu polecono mi agencję http://urbancom.pl/ która ma doświadczenie w tym zakresie, oraz udane kampanie reklamowe. Poznali moją działalność i pod to dopasowali odpowiedni marketing internetowy, zwiększając świadomość istnienia mojej marki .
dżimi813

Re: reklama dla firmy

Post autor: dżimi813 »

florydzia pisze: ↑16 wrz 2021, 13:06 Jeśli chodzi o reklamę to ja zdecydowanie polecam skorzystać z takiej opcji jaką jest marketing szeptany. Już kolejną kampanię ta agencja ... dla mnie ją przeprowadza i efekty są naprawdę świetne. Wcześniej żadnym innym sposobem nie zdobyłam tylu klientów co mam teraz.
Jakieś pomysły?

___
https://vendostudio.pl
Małach

Re: reklama dla firmy

Post autor: Małach »

Jest wiele różnego rodzaju reklam dla naszych firm i ja jestem przekonany, że również bardzo fajną sprawą są np. filmy promocyjne. Muszę przyznać, że także całkiem niedawno miałem okazję przeczytać na stronie https://www.polskibiznes24.pl/tworzenie ... onalistow/ czy właśnie taką produkcję video lepiej jest zlecieć profesjonalistom.
Awatar użytkownika
guster
Posty: 178
Rejestracja: 06 sie 2020, 15:51

Re: reklama dla firmy

Post autor: guster »

Ostatnio zobaczyłem nową usługę w agencji interaktywnej i postanowiłem skorzystać, ten marketing szeptany FB https://www.lartweb.pl/produkt/marketin ... 25-postow/ to jedna z lepszych form reklamy w sieci jaką można mieć. Dzięki niej jest dojście do dużej ilości osób, co przekłada się na rozszerzenie popularności naszej firmy. Aktualnie co miesiąc kupujemy ten pakiet i jesteśmy zadowoleni.

funkymedia opinie
ooł

Re: reklama dla firmy

Post autor: ooł »

My korzystamy z różnych środków przekazu przy reklamach. Oprócz reklamy zewnętrznej staramy się także dobrze zareklamować nasze osiedla na własnej stronie. Mamy kilka udogodnień dla klientów, posiadamy wizualizacje 3D z projektem osiedla, interaktywne makiety architektoniczne. Takie wizualizacje są bardzo dokładne, uwzględniają nie tylko detale architektoniczne, czy kolorystykę, ale również przedstawiają to, jak osiedle będzie wyglądało w faktycznym, rzeczywistym otoczeniu. Te wszystkie elementy wykonuje nam na zlecenie studio York Promotion https://yorkpromotion.com/oferta.html z Gdańska. To doświadczeni i kompetentni specjaliści, zlecenia realizują na takich warunkach i w takich terminach, na jakie się umawiamy. Szczerze ich polecam.
IzdebskiŁ

Re: reklama dla firmy

Post autor: IzdebskiŁ »

Jeśli chodzi o montaż reklamy na wysokościach to w Radomiu prace montażowe na wysokości profesjonalnie wykona wam firma RIS Kotes. W grę wchodzi m.in. montaż oraz serwis reklam i logotypów czy montaż i serwis świetlnych ozdób i obrysów. Tu zostawiam namiary https://alpinizmprzemyslowy.com.pl/mont ... strukacji/ Spodobają wam się ich dobre ceny i solidne podejście do wykonywanych prac.
Mixć

Re: reklama dla firmy

Post autor: Mixć »

Może komuś z was przyda się namiar na firmę , która oferuję wynajem planów filmowych. Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy , która pozwala na tworzenie imponujących scenografii i warunków zdjęciowych spełniających wymogi czołowych, europejskich studiów. Polecam zapoznać się z oferta firmy STUDIO FILMOWE PANIKA w Gdyni https://www.studiopanika.pl/wynajem/. Ja kilka razy wynajmowałem taki plan do reklamy i powiem wam, że wyszło to fenomenalnie.
ODPOWIEDZ