Reklama internetowa

Promowanie firmy, reklama, powiększanie zasięgów i sposoby na zwiększenie sprzedaży.
Awatar użytkownika
reccon
Posty: 156
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:02

Reklama internetowa

Post autor: reccon »

cześć! zainwestowałam w reklamę internetową, ale wyniki nie są dla mnie satysfakcjonujące :( będę musiała zmienić firmę marketingową, jaką polecicie?
Awatar użytkownika
blicz
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:38

Re: Reklama internetowa

Post autor: blicz »

Konkretnej reklamy nie polecę, bo za mało szczegółów podajesz i w sumie nie wiem co chcesz osiągnąć. Lepiej zatrudnij fachowców by ci audyt marketingowy zrobili, przeanalizują wszystko co i jak i będziesz wiedziała w czym problem. W razie czego na http://ammf.pl/ znajdziesz szczegółowe informacje odnośnie audytów. Polecam zrobić, bo zobaczysz że reklama zacznie przynosić oczekiwane rezultaty
Awatar użytkownika
florydzia
Posty: 45
Rejestracja: 15 lip 2019, 12:43

Re: Reklama internetowa

Post autor: florydzia »

Jeśli zależy Ci na szybkim odniesieniu sukcesu jeśli chodzi o reklamę to polecam zgłosić się do agencji http://marketingnaforach.pl/ . Mój brat z nimi współpracował i praktycznie zawsze ich zachwalał, że sobie świetnie poradzili a on był zadowolony z ilości klientów jakie do niego przybywały.
Awatar użytkownika
kokarda
Posty: 72
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:32

Re: Reklama internetowa

Post autor: kokarda »

Na reklamie internetowej trzeba się znać i trzeba wiedzieć, jak ją przeprowadzić,żeby była skuteczna i nie ginęła w tłumie. Dlatego ja bym sugerowała, żeby zapoznać się z ofertą agencji http://mmsummit.pl/ na takie usługi. Mają nie tylko doświadczenie, ale i przede wszystkim bardzo dobre narzędzia do prowadzenia takiej reklamy.
Awatar użytkownika
julekvem
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:25

Re: Reklama internetowa

Post autor: julekvem »

reccon pisze: ↑29 lip 2020, 17:35 cześć! zainwestowałam w reklamę internetową, ale wyniki nie są dla mnie satysfakcjonujące :( będę musiała zmienić firmę marketingową, jaką polecicie?
Nasza firma korzysta z usługi od firmy ESEO - https://www.eseo.pl/pozycjonowanie-seo-cennik/ do tej pory prowadzi dla nas 3 projekty i każdy jest w top10. Wiec sprawdzona i rzetelna firma w kwestii SEO
Elwirća

Re: Reklama internetowa

Post autor: Elwirća »

A co sądzicie o agencjach marketingowych? U nas zdecydowanie widać lepsze efekty odkąd powierzyliśmy prowadzenie kampanii reklamowych w sieci https://virtualpeople.pl/ Takie firmy mają nie tylko dostęp do specjalistycznych narzędzi ale też odpowiednich specjalistów w tej dziedzinie
Baśka

Re: Reklama internetowa

Post autor: Baśka »

Tak to jest prawda i ja również jestem przekonana, że dobrze wdrożona reklama internetowa na pewno może przynieść bardzo dużo korzyści. Nawet całkiem niedawno miałam okazję zapoznać się z wpisem https://adnext.pl/baza-wiedzy/reklama-internetowa/ gdzie wiele czasu zostało poświęcone samej reklamie internetowej.
ODPOWIEDZ