Reklama w internecie

Promowanie firmy, reklama, powiększanie zasięgów i sposoby na zwiększenie sprzedaży.
Awatar użytkownika
emanuela-69
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2020, 13:44

Reklama w internecie

Post autor: emanuela-69 »

Hej! Myślałam o stworzeniu własnej strony WWW, która miałaby być reklamą mojej firmy. Najchętniej zleciłabym to agencji Perspektiw, jako że słyszałam na ich temat wiele dobrego. Współpracowaliście z nimi? Jesteście zadowoleni?
Awatar użytkownika
Salomea-91
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2020, 21:41

Re: Reklama w internecie

Post autor: Salomea-91 »

Perspektiw to świetna agencja reklamowa, która poza tworzeniem stron i sklepów oferuje także oklejanie samochodów. Mnie współpracowało się z nimi bardzo dobrze, bo zawsze brali pod uwagę wszystkie moje zalecenia. Są kreatywni i naprawdę zdolni.
Łęcka

Re: Reklama w internecie

Post autor: Łęcka »

Niezależnie od tego, w jakim miejscu i w jakim stylu organizujesz zabawę andrzejkową, możesz skorzystać z serwisu wyszukiwania imprez i zamieścić tam swoje ogłoszenie. Będzie to dodatkowy sposób reklamy. Dzięki temu potencjalny klient szybciej znajdzie to, czego szuka, a Twoja oferta bezpośrednio przed oczy klienta. Przygotuj opis organizowanego przez siebie wydarzenia i zamieść go w serwisie https://sylwester.net.pl/c/andrzejki/an ... -z-dziecmi, a on trafi do naszej bazy sposobów na spędzenie sylwestra.
Awatar użytkownika
Jestella
Posty: 58
Rejestracja: 13 sie 2019, 22:13

Re: Reklama w internecie

Post autor: Jestella »

Z pewnoscią jest skuteczna formą rekalmy. Jeśli prowadzimy własny biznes, to dobrze jest wynająć agencję marketingową, oni bardzo pomogą w zdobyciu nowych klientów. Ja współpracuje z http://amplifying.pl/ dogadujemy sie bezproblemowo, dzieki czemu nasz wspólpraca jest bardzo efektywna.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 265
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:11

Re: Reklama w internecie

Post autor: Eliza111 »

Zachęcić was mogę jedynie do przeczytania artykułu Kampanie SMS – Jak przeprowadzić kampanię by efektywnie wykorzystać nawet mały budżet reklamowy. to bardzo ciekawa opcja reklamy. Kampanie sms wykorzystywane są przez firmy w zdobywaniu nowych leadów, utrzymywaniu obecnych, ale i także przy pobudzaniu nieaktywnych klientów. Poczytajcie o tym więcej na stronie.
ODPOWIEDZ