skuteczna reklama

Promowanie firmy, reklama, powiększanie zasięgów i sposoby na zwiększenie sprzedaży.
gość

skuteczna reklama

Post autor: gość »

Rollupy są bardzo popularne i może to nimi się warto zainteresować? Zajmują mało miejsca, a zarazem można na nich umieścić dużo informacji. Swojego czasu zamawiałem rollupy w firmie https://retio.pl/ i służą mi do tej pory, także ich mogę polecić z pełną świadomością.
Awatar użytkownika
florydzia
Posty: 45
Rejestracja: 15 lip 2019, 12:43

Re: skuteczna reklama

Post autor: florydzia »

Teraz to tylko warto iść w reklamę online, bo tam i tak większość spotkań biznesowych się odbywa. To ludzie od http://agencjalightup.pl/ odpowiednio podziałali poprzez marketing internetowy, budując odpowiedni wizerunek marki, co ma wpływ na decyzję zakupową.
Piotruś66

Re: skuteczna reklama

Post autor: Piotruś66 »

Jeśli chodzi o reklamę to polecam zacząć od porządnej prezentacji naszej firmy którą przygotuje ta agencja https://tworzenieprezentacji.pl/ Znają się na tym jak nikt inny więc dostaniesz najlepszy produkt w najniższej cenie. Naprawdę świetna opcja i szybko się zwróci w postaci nowych klientów.
Sławomir

Re: skuteczna reklama

Post autor: Sławomir »

Jeżeli zastanawiacie się nad stworzeniem własnej strony internetowej dla biznesu, to polecam Wam skorzystać z usług http://pixidixi.agency/ . Moim zdaniem są to najlepsi eksperci w swojej branży, dlatego możecie być pewni co do jakości wykonanej przez nich pracy. W moim przypadku stworzyli genialną stronę internetową oraz zapewnili odpowiednią reklame.
Awatar użytkownika
kokarda
Posty: 72
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:32

Re: skuteczna reklama

Post autor: kokarda »

Jeśli nie mamy pomysłu jak się promować to wydaje mi się, że najlepszą decyzją będzie po prostu skorzystanie z usług profesjonalnej agencji reklamowej http://adrenalinemd.pl/. Wszystko nam będą tłumaczyć co i jak no i najważniejsze, że zyskamy dzięki temu sporo nowych klientów i ogólnie świadomość naszego istnienia będzie się zwiększać z dnia na dzień.
łukaszz

Re: skuteczna reklama

Post autor: łukaszz »

Z wielu przetestowanych sposobów postawiłem w swojej firmie na content marketing, który realizuje dla mnie agencja http://cotojestcontentmarketing.pl/ . Mają w tym spore doświadczenie jak i wyczucie, więc na podstawie surowych danych, tworzą wybitne treści branżowe. Te chętnie są czytane, a między słowami, jest dyskretne ale skuteczna reklama.
czesław

Re: skuteczna reklama

Post autor: czesław »

Wydaje mi się, że warto również poczytać o marketingu internetowym, bo bywa to inspirujące. Bardzo dobrą stroną z treściami stricte o marketingu jest http://servicedesign.pl/co-to-jest-service-design/ . Znajdziecie tam naprawdę sporo wartościowych informacji, które po prostu warto mieć w pamięci.
dżimi8

Re: skuteczna reklama

Post autor: dżimi8 »

gość pisze: ↑17 sie 2021, 13:53 Rollupy są bardzo popularne i może to nimi się warto zainteresować? Zajmują mało miejsca, a zarazem można na nich umieścić dużo informacji. Swojego czasu zamawiałem rollupy w firmie ... i służą mi do tej pory, także ich mogę polecić z pełną świadomością.
To jaką polecacie?

___
myjka ozonowa do żywności
Tośka21

Re: skuteczna reklama

Post autor: Tośka21 »

Normalna rzecz. Przecież w tym aspekcie powinniście przede wszystkim zastanowić się dobrze nad tym, co mogłoby być dla Was szczególnie korzystne. Myślę, że powinniście zajrzeć do https://www.cstore.pl/blog/44-marketpla ... ternetowy/ i bliżej poznać takie rozwiązania w zakresie handlu internetowego.
Aguś_06

Re: skuteczna reklama

Post autor: Aguś_06 »

Interesują mnie banery reklamowe i uchwyty flagowe. Czy znacie producentów takich produktów? Jakiś czas temu znalazłam firmę Mag-Dal. Czy ktoś z was kupował od nich jakieś produkty? Czekam na opinie
Interesują mnie banery reklamowe i uchwyty flagowe. Czy znacie producentów takich produktów? Jakiś czas temu znalazłam firmę Mag-Dal. Czy ktoś z was kupował od nich jakieś produkty? Czekam na opinie
https://magdal.pl/oferta/nosniki-reklam ... reklamowe/
WiolettaŻ

Re: skuteczna reklama

Post autor: WiolettaŻ »

Warto pomyśleć również o reklamie wizualnej i mam tu na myśli oklejanie na przykład szyb, witryn, ścian, samochodów (reklamy firmowe) logo naszej firmy i nie tylko. Ja tak zrobiłam i kiedy otworzyłam swój salon fryzjerski to zrobiłam taką reklamę w firmie oklejonej witryny i takie same logo co na witrynie nakleiłam na samochodzie. Taką usługę zamówiłam w firmie https://www.torpoloklejanie.pl/oferta i powiem wam, ze wyszło to fantastycznie i zwraca uwagę.
ODPOWIEDZ