Szyld a architektura obiektu

Promowanie firmy, reklama, powiększanie zasięgów i sposoby na zwiększenie sprzedaży.
Awatar użytkownika
werady
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:15

Szyld a architektura obiektu

Post autor: werady »

Czołem, nie wiążą mnie specjalnie żadne ustalenia co do identyfikacji wizualnej, to się zastanawiam nad postacią szyldu na elewacji. Niby kaseton to najprostsze rozwiązanie, ale harmonijnie dopasować go do obiektu zwykle trudno. Litery 3d w tym momencie wydają się lepsze. Kojarzycie jakąś sprawdzoną firmę, która robi jedno i drugie? Coś jak np. https://veraco.pl/

u idalii opinie
Awatar użytkownika
maniek
Posty: 98
Rejestracja: 21 wrz 2019, 6:07

Re: Szyld a architektura obiektu

Post autor: maniek »

Zdecydowanie lepszą opcją są litery 3d warszawa ma niezawodna firmę, która się takimi napisami zajmuje. Możesz sprawdzić ich ofertę na stronie internetowej http://max4media.pl/litery-3d-warszawa.html. Wykonują tradycyjne szyldy, kasetony oraz nowoczesne litery przestrzenne. Nie ważne na co się zdecydujesz, u nich możesz zamówić wszystko ;)
nńń

Re: Szyld a architektura obiektu

Post autor: nńń »

Wiadomo, że powinien pasować do architektury krajobrazu, ale musi się też wyróżniać, być zauważalny, bo jednak ma przyciągać klientów. Nasz szyld wykonała firma Mulberry http://mulberry.com.pl/ z Ząbek. Zlecenie zrealizowali w dobrej cenie, terminowo, na dokładnie takich warunkach, na jakie się umówiliśmy. Szyld przez nich wykonany jest wysokiej jakości, doskonale wygląda i świetnie nam służy, polecam serdecznie.
kórtka

Re: Szyld a architektura obiektu

Post autor: kórtka »

Wykonanie szyldu reklamowego zdecydowałem się powierzyć zaufanym fachowcom. W tym wypadku padło na doświadczoną ekipę https://www.bpdukt.pl/oferta/projektowa ... eklamowych , która całkowicie sprostała moim wymaganiom na tym polu. Ich zadanie polegało na zapewnieniu bardzo charakterystycznych szyldów - ciężko przejechać obok nich obojętnie!
ODPOWIEDZ