Wizytówki

Promowanie firmy, reklama, powiększanie zasięgów i sposoby na zwiększenie sprzedaży.
Awatar użytkownika
Berni33
Posty: 5
Rejestracja: 20 paź 2019, 20:10

Wizytówki

Post autor: Berni33 »

Hej,

przymierzam się do wydruku wizytówek. Macie jakieś doświadczenia?
Awatar użytkownika
Matek86
Posty: 4
Rejestracja: 17 paź 2019, 21:13

Re: Wizytówki

Post autor: Matek86 »

Jaka branża? Bo to jest chyba najbardziej istotne. W zależności od tego dobierz kolorystyke i formę. Informacje sa zawsze te same a wiec Dane osobowe oraz firmy. Nie dodawaj innych bo wizytówka to nie ulotka. Sama jakość jest kluczowa. W ulotkach można na to przymknać czasami oko ale w wizytówkach już nie. Jak jesteś z Wrocławia to sprawdź: wizytowki wroclaw ja tam działam i jest ok.
Awatar użytkownika
Pawelwojko
Posty: 7
Rejestracja: 05 lis 2019, 8:30

Re: Wizytówki

Post autor: Pawelwojko »

Bardzo dziękuję. Szukałem dokładnie czegoś takiego. Zaoszczędziłeś mi mnóstwo czasu. Nie spodziewałem się, że wybór firmy produkującej wizytówki może być dość skomplikowany.
Sprawdź mój ulubiony kurs fotografii online.
Awatar użytkownika
bójka
Posty: 108
Rejestracja: 27 cze 2019, 18:22

Re: Wizytówki

Post autor: bójka »

Z tego co wiem wizytówki wysokiej jakości można zamówić na https://www.retio.pl/ Poza tym w ofercie firmy Retio znajdziesz też ulotki, ścianki reklamowe i inne gadżety, które mogą pomóć w wypromowaniu firmy np. na targach branżowych.
Awatar użytkownika
rei
Posty: 123
Rejestracja: 16 sie 2019, 23:53

Re: Wizytówki

Post autor: rei »

A ja chce zgłosić się do firmy http://intro-graf.pl/projekty-graficzne/wizytowki/ . Zauważyłam, że wykonują profesjonalnie wizytówki, które wyróżniają się wyjątkowym stylem, czy nawet kształtem. Po za tym są one wykonywane na wysokiej jakości materiałach.
Awatar użytkownika
emki920
Posty: 372
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:07

Re: Wizytówki

Post autor: emki920 »

Uważam, ze wizytówka powinna być wykonana starannie – warto byłoby wykorzystać na niej również kolory identyfikujące firmę. Tutaj: http://krakowskiewydruki.pl/a/ianh,proj ... -to-zrobic można przeczytać, jak zaprojektować estetycznie wyglądającą wizytówkę.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 26
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:52

Re: Wizytówki

Post autor: foxi »

Wizytówki to jedna z form reklamy , z której należy korzystać zaraz jak tylko firma powstanie. W miarę rozwoju firmy sami dojrzejecie do tego ,że należy rozszerzyć reklamowanie na inne formy, gadżety itp.W firmie https://www.diamond-druk.pl zamawiamy wszystko co potrzeba do reklamowania naszej firmy, zamówienie realizowane jest bardzo szybko a dostawa pod wskazany adres darmowa. pzdr
Awatar użytkownika
WikiDab
Posty: 40
Rejestracja: 08 lis 2019, 14:42

Re: Wizytówki

Post autor: WikiDab »

Polecicie jakąś firmę z okolic Katowic?
ODPOWIEDZ