Wyświetlenia na YT

Promowanie firmy, reklama, powiększanie zasięgów i sposoby na zwiększenie sprzedaży.
Awatar użytkownika
Ezzi
Posty: 118
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:55

Wyświetlenia na YT

Post autor: Ezzi »

Cześć!
Jeżeli jesteście na etapie rozwoju swojego kanału na YT i jednocześnie zależy Wam na wyświetleniach to na pewno warto postawić na wsparcie specjalistów, ponieważ początki mogą nie być najłatwiejsze. Dlatego u nas świetnie spisała się w tym zakresie Lajkiinsta.pl i śmiało możemy ich polecić zarówno ze względu na jakość, pełne wsparcie i szybkie efekty!
Iwaśka

Re: Wyświetlenia na YT

Post autor: Iwaśka »

Według mnie nie chodzi jednak o to, by kupować polubienia ale na nie rzetelnie pracować. Kanał ma żyć, a nie lewitować. Po to wydaje sie budżety na kampanie promocyjne, by one rzeczywiscie przynosiły efekty. Ta agencja http://marketingowe.media.pl/ zajmuje sie dobieraniem kanałów promocji pod klienta, pod jego oczekiwania marketingowe i trzymając się budżetów marketingowych
Jaśmin

Re: Wyświetlenia na YT

Post autor: Jaśmin »

Myślę, że sam Youtube jest na pewno doskonałym miejscem na to aby zacząć naszą przygodę z produkcją video oraz zarazem reklamą. Właśnie dlatego chciałbym każdego zaprosić do przeczytania wpisu https://www.clarkluxcity.com/pl/biznes/ ... video.html gdyż właśnie w nim ciekawie wyjaśniono dla czego warto jest inwestować w produkcję video.
ODPOWIEDZ