Wysyłacie sms-y z promocjami do klientów ?

Promowanie firmy, reklama, powiększanie zasięgów i sposoby na zwiększenie sprzedaży.
Awatar użytkownika
sesna
Posty: 107
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:38

Wysyłacie sms-y z promocjami do klientów ?

Post autor: sesna »

Wysyłacie sms-y z promocjami do klientów ? Jeśli tak, to w jakim sposób to robicie? Macie jakieś sprawdzone rozwiązania w tym zakresie? Podrzućcie jakieś propozycje, aby skutecznie dotrzeć do swoich klientów w tego typu informacjami.
Awatar użytkownika
nata
Posty: 98
Rejestracja: 26 maja 2019, 23:27

Re: Wysyłacie sms-y z promocjami do klientów ?

Post autor: nata »

Powiem Tobie, że jest to ciekawa sprawa. Dużo osób czyta takie sms. Wiedzą bowiem, że w ten sposób można skorzystać ze zniżek czy promocji. Jeśli chodzi o samą wysyłkę, to na pewno tutaj https://freshmail.pl/wysylka-sms/ warto sobie zerknąć. Masowa wysyłka sms przez Freshmail nie jest droga, a można w ten sposób wiele zyskać.
Awatar użytkownika
reccon
Posty: 156
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:02

Re: Wysyłacie sms-y z promocjami do klientów ?

Post autor: reccon »

Nie wiem, czy taka reklama nie będzie zbyt nachalna, aczkolwiek nie mam specjalistycznej wiedzy :) Trzeba byłoby to dobrze przeanalizować, wszak dobór narzędzi marketingowych do profilu firmy jest kluczową sprawą. Polecam też tę stronkę http://adrenalinemd.pl/ , można na niej znaleźć kilka przydatnych wskazówek dotyczących narzędzi za pomocą których można promować swój biznes
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Wysyłacie sms-y z promocjami do klientów ?

Post autor: Bella »

A co myślicie o używaniu w różnego rodzaju wiadomościach tekstowych emotikon, na przykład takich, jak na stronie internetowej https://emojiteka.pl. Czy to według Was dobry sposób wyrażania emocji? Jak często Wy stosujecie w swoich rozmowach takie emotikony?
ODPOWIEDZ