Złożone efekty wizualne

Promowanie firmy, reklama, powiększanie zasięgów i sposoby na zwiększenie sprzedaży.
błażej932

Złożone efekty wizualne

Post autor: błażej932 »

Potrzebuje złożonych efektów wizualnych do moich projektów filmowych i potrzebne są mi usługi prawdziwych specjalistów. Zastanawiam się, kogo możecie mi polecić? Macie jakieś sprawdzone usługi, firmy? Jeśli tak, to koniecznie dajcie znać!
krzyś302

Re: Złożone efekty wizualne

Post autor: krzyś302 »

Na rynku tak właściwie jest tylko kilka dobrych i sprawdzonych firm, ale ja z doświadczenia na pewno mogę polecić Ci https://lightcraft.pl/ . Efekty wizualne, animacje i filmy przez nich stworzone robią efekt wow, więc myślę, że to właśnie na tym Ci zależy. Tam też spotkasz profesjonalistów, którzy doradzą i pomogą w odpowiednich wyborach.
jacuś32

Re: Złożone efekty wizualne

Post autor: jacuś32 »

Też się interesuję tematem i też właśnie sprawdziłem sobie ofertę firmy. Myślę, że zdecydowana większość osób będzie zadowolona z tego, co mogą zaproponować. Nawet nie spodziewałem się, że wykonywali pracę przy tylu różnych znanych produkcjach!
małgorzata932

Re: Złożone efekty wizualne

Post autor: małgorzata932 »

Czego ja się tu dowiaduję! Chwaliłam profesjonalizm zaangażowanych osób w różne produkcje, które widziałam, nie widząc, kto tym wszystkim się zajmował! A to właśnie firma LightCraft. Jeśli wykorzystać u siebie ich złożone efekty wizualne, to ja o sukces bym się tutaj nie martwiła.
ODPOWIEDZ