Multilan na słuch

Alternatywne metody leczenia.
Awatar użytkownika
Nielatający
Posty: 11
Rejestracja: 02 sie 2019, 10:15

Multilan na słuch

Post autor: Nielatający »

Kojarzycie Multilan? To podobno bardzo dobry suplement na problemy ze słuchem. Tutaj, co prawda dostępny jest w języku hiszpańskim, no, ale przecież hiszpański nie jest trudny. Co nie? :D
El español es un idioma simple :D
Awatar użytkownika
nartin
Posty: 279
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:02

Re: Multilan na słuch

Post autor: nartin »

Żadne suplementy nie pomogą przy problemach ze słuchem. Trzeba po prostu wybrać się do specjalisty, który nas przebada. Jeżeli mieszkacie w okolicach Bydgoszczy to polecam wam zgłosić się do http://cmkwiatowa.pl/ Tam pracują świetni laryngolodzy, na których można polegać.
Awatar użytkownika
lanstron
Posty: 210
Rejestracja: 12 maja 2020, 21:14

Re: Multilan na słuch

Post autor: lanstron »

Moim zdaniem jeśli ma się problemy ze słuchem, to powinno pójść się do lekarza i się upewnić czy nam na pewno nic nie jest. Ja badanie słuchu miałem wykonane w gabinecie https://abcsluchu.pl/ i było bardzo dokładne, co rzadko się zdarza w mojej okolicy.
elriwiń

Re: Multilan na słuch

Post autor: elriwiń »

Jeśli w waszych rodzinach są osoby głuchonieme, to chciałam podpowiedzieć, ze jest taka fantastyczna placówka jak https://instytut-gluchoniemych.waw.pl/, która pomaga dzieciakom w edukacji i nawiązywaniu relacji społecznych :) Mojej siostry syn chodzi tam i widać naprawdę super efekty - jest wśród rówieśników i rozwija się świetnie, pomimo swojej niepełnosprawności.

regulacja zaworów skoda felicia 1.3 mpi
ODPOWIEDZ