Dlaczego warto kupić spoiler?

Serwis, naprawy, sprzedaż części.
Awatar użytkownika
Ptyś
Posty: 39
Rejestracja: 17 sty 2019, 12:06

Dlaczego warto kupić spoiler?

Post autor: Ptyś »

Spoiler warto zakupić przede wszystkim dlatego, że ogranicza on spalanie i pozwala zaoszczędzić. Bardzo gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą http://lamico.pl/spojlery/ - to firma, która zajmuje się wykonywaniem spoilerów z najwyższej jakości materiałów.
Awatar użytkownika
Przemekk
Posty: 87
Rejestracja: 15 wrz 2019, 20:17

Re: Dlaczego warto kupić spoiler?

Post autor: Przemekk »

Dobrze wiedzieć jak jeszcze można oszczędzać na eksploatacji auta- w moim przypadku kilku, ponieważ prowadzę firmę wymagającą zatrudniania mobilnych handlowców. Na daną chwilę celem zoptymalizowania wydatków związanych z tankowaniem, opłatami za przejazdy autostradami czy parkowanie planuję zamówić karty paliwowe z limitem, dowiedziałem się o nich ze stronki https://www.flotex.pl/ i powiem Ci, że to też świetny sposób aby regularnie oszczędzać. Przede wszystkim otrzymam zniżki na paliwo na stacjach powiązanych z systemem płatności, po drugie mam cały czas wydatki pod kontrolą, no i jeszcze kwesta FV-jedna zbiorcza zamiast odrębnych przy każdej transakcji.
ginamó

Re: Dlaczego warto kupić spoiler?

Post autor: ginamó »

Spoiler w samochodzie można łatwo "skasować" ;) Także zastanów się nad inwestycją w czujnik parkowania, który pozwoli Ci na uniknięcie takiego kłopotu. Ja w tym celu zdecydowałem się na rozwiązania znane z oferty http://www.firmabemex.com.pl/czujniki/ . To z ich wsparciem udało się pozbyć tego problemu.
ODPOWIEDZ