Folia do przyciemniania szyb samochodowych

Serwis, naprawy, sprzedaż części.
tatka

Folia do przyciemniania szyb samochodowych

Post autor: tatka »

Folia do przyciemniania szyb samochodowych
Wybierając folię barwiącą, pierwszą rzeczą, którą musisz zdecydować o jej wyglądzie. Istnieje siedem głównych rodzajów folii barwiącej:
Malowane. Są to najprostsze i najtańsze folie. Substancja barwiąca jest wprowadzana do bazy polimerowej, co tworzy efekt przyciemniania. Taki film nie tworzy odblasków i dobrze przepuszcza fale radiowe, ale nie trwa długo, ponieważ farba szybko się wypala. Teraz takie filmy praktycznie nie są używane.
Metalizowane. W tej folii warstwa metalu (zwykle aluminium) jest nadal rozpylana na pomalowaną warstwę. Ta warstwa znajduje się między warstwą ochronną i barwiącą, więc Szyby samochodowe nabierają metalicznego odcienia. Ten rodzaj folii dobrze chroni przed światłem słonecznym i ciepłem, nie wypalając się.
Folia do przyciemniania szyb samochodowych https://windowfilms.pl/catalog/folia_do ... 005/apply/
Spatter. Zasadniczo są to folie metalizowane, tylko proces metalizacji odbywa się za pomocą wymiany jonowej. W takim przypadku różne chemikalia można nakładać na bazę polimerową. Folia spatter ma dobry wygląd i służy bardzo długo (wielu producentów daje na nią dożywotnią gwarancję, co nie może się nie podobać).
Folia Infinity. Jest to Metalizowana folia, w której natrysk metalu znajduje się na zewnątrz. Dlatego taki film jeszcze lepiej odbija światło (stopień odbicia dochodzi do 70%). Szkło nabiera lustrzanego połysku. Jednak efekt lustra w naszym kraju jest zabroniony, więc te filmy są rzadko używane.
Film z przejściem. W nim gęstość natrysku warstwy metalicznej wzrasta od dołu do góry, więc maksymalna ochrona przed promieniowaniem UV jest osiągana tylko w górnej części szyby samochodowej. Oznacza to, że w południe, gdy słońce mocno się piecze, ochrona będzie maksymalna.
Folia energooszczędna. Jest to innowacyjny film usuwający odblaski, zmniejszający obciążenie oczu kierowcy, zapobiegający przedostawaniu się światła do wnętrza samochodu. Chociaż film wydaje się przezroczysty, skutecznie chroni wszystkich w kabinie przed słońcem.
Folia Carbon. Jest to nowoczesny, ale bardzo drogi rodzaj filmu. Chociaż jest rzadko stosowany. Warstwa grafitu jest rozpylana na taką folię w próżni, co nadaje jej dobre właściwości. Grafit doskonale chroni przed promieniami UV. Taka folia ma wszystkie zalety folii metalizowanych, a jednocześnie służy przez długi czas bez utraty swoich właściwości. Jedyną wadą takiego filmu jest jego wysoka Cena.
Obrazek

praca opiekunki niemcy bez znajomosci jezyka