Kabiny sypialne do samochodów typu TIR

Serwis, naprawy, sprzedaż części.
Awatar użytkownika
Kitsune
Posty: 44
Rejestracja: 18 lut 2019, 14:18

Kabiny sypialne do samochodów typu TIR

Post autor: Kitsune »

Serdecznie polecam firmę Lamico. Zajmuje się ona produkcją kabin sypialnych – górnych i tylne. Można zamówić u niej również spoilery i części. Lamico to również producent artykułów z laminatu.
Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 803
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: Kabiny sypialne do samochodów typu TIR

Post autor: Tadek99 »

Do takich takiej kabiny sypialnianej przydałaby się klimatyzacja postojowa z https://www.eberspaecher.pl/. Który kierowca raz spróbuję, to już nigdy nie będzie chciał prowadzić tira przez takiej klimatyzacji. W upalne i zimne dni sprawdza się rewelacyjnie. Nie trzeba używać dodatkowych farelek czy kilku kocy, żeby nie marznąć w nocy.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 39
Rejestracja: 05 sty 2020, 13:42

Re: Kabiny sypialne do samochodów typu TIR

Post autor: AbiUbu »

Porządna ciężarówka powinna domyślnie być wyposażona w tego typu zabudowę. Projektanci często rezygnują z tego tłumacząc się ergonomią, natomiast jeżeli auto ma być naprawdę przydatne, musi też umożliwiać transport długodystansowy. Nowa ciężarówka do Mercedesa, Actros Truck, posiada takie rozwiązania.
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Kabiny sypialne do samochodów typu TIR

Post autor: Bella »

A czy są tutaj jacyś kierowcy TIR-ów, którzy jeżdżą do Niemiec? Zdarzyła się Wam kiedyś awaria auta w trasie? I co wtedy zrobiliście? Ja ostatnio widziałam, że w takich sytuacjach może pomóc firma https://serwis-tir-niemcy.pl. Mieliście z nią kiedykolwiek do czyniena?
ODPOWIEDZ