Kolizja na drodze

Serwis, naprawy, sprzedaż części.
Awatar użytkownika
Otniel_67
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2021, 9:30

Kolizja na drodze

Post autor: Otniel_67 »

Byliście kiedykolwiek uczestnikami kolizji? Mnie na całe szczęście uratowała całodobowa pomoc drogowa, bo inaczej nie wiem, co miałbym zrobić z uszkodzonym samochodem. Holowanie było oczywiście niezbędne. Takie rzeczy się zdarzają nawet najlepszym kierowcom, zgadzacie się? Chcecie podzielić się swoimi doświadczeniami?
Awatar użytkownika
ziolka
Posty: 359
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:00

Re: Kolizja na drodze

Post autor: ziolka »

W takich sytuacjach warto mieć pod ręką namiar na wynajem samochodów Katowice Nie wiem jak to wygląda u was, ale ja nie wyobrażam sobie nawet dnia bez samochodu ze względu na charakter mojej pracy. W tej fiemie mają dobre warunki, wszystko czarno na białym, bez dodatkowych opłat.
Awatar użytkownika
gizwald
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2020, 21:00

Re: Kolizja na drodze

Post autor: gizwald »

U mnie w okolicy Piły z kolei sprawdziła się dobrze całodobowa pomoc drogowa CUBE-TRANS. Szybko byli na miejscu i fachowo ogarnęli sytuację, w tym zajęli się holowaniem pojazdu. Tu podrzucam na nich namiary: https://www.pomocdrogowa-wielkopolska.pl/pomoc-drogowa Spodoba wam się ta firma, możecie tam liczyć na niskie ceny, profesjonalne i indywidualne podejście, ogólnie w pełni fachową obsługę.
klamka

Re: Kolizja na drodze

Post autor: klamka »

O kolizję naprawdę nie jest trudno. Wystarczy tylko chwila nieuwagi i czasami tak się zdarza. Czasami uszkodzenia są niegroźne i samemu można jechać dalej. Czasami jednak trzeba wezwać pomoc drogową. Ja szukałam czegoś na terenie Katowic i tą, z której korzystałam znalazłam na https://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-katowice/ . Zapisałam sobie namiar, bo tak naprawdę nie wiadomo czy jeszcze kiedyś się on nie przyda.
ODPOWIEDZ