Odszkodowanie z dopłatą

Serwis, naprawy, sprzedaż części.
Awatar użytkownika
Rudolfina1981
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2020, 20:54

Odszkodowanie z dopłatą

Post autor: Rudolfina1981 »

Cześć wszystkim. Dowiedziałam się niedawno, że jest możliwe uzyskanie dopłaty do odszkodowania za szkody w okresie ostatnich 3 lat. Ponoć zajmuje się tym między innymi ekipa z rzeczoznawcaonline.pl. Myślicie, że warto skorzystać z ich usług?
Awatar użytkownika
Marcelina
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2020, 17:41

Re: Odszkodowanie z dopłatą

Post autor: Marcelina »

O tej firmie można usłyszeć wiele dobrego, a na pewno to, że dopłaty do odszkodowań to jedna z ich specjalności. Ja się pod tym podpisuję, bo sama miałam okazję korzystać z ich usług. Działają profesjonalnie, sprawnie i kompleksowo.
Awatar użytkownika
ziolka
Posty: 359
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:00

Re: Odszkodowanie z dopłatą

Post autor: ziolka »

Pamiętaj żeby korzystać tylko z profesjonalnych firm zajmujących się dochodzeniem roszczeń ubezpieczeniowych. Wybieraj te które są od lat na rynku i mają 90% sukcesów na tym polu. Na pewno wszystkie te wymogi spełnia odszkodowanie za wypadek komunikacyjny Zadzwoń, dopytaj się.
Awatar użytkownika
rakham
Posty: 228
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:29

Re: Odszkodowanie z dopłatą

Post autor: rakham »

Jeśli chodzi o odszkodowanie z dopłatą to polecam firmę https://rzeczoznawcypolska.pl/ z której usług sam korzystałem.
Szybko, korzystnie i co najlepsze można formalności załatwić przez internet bez wychodzenia z domu.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 265
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:11

Re: Odszkodowanie z dopłatą

Post autor: Eliza111 »

Koniecznie zobaczcie na stronę https://helpfind.pl/wniosek-o-odszkodowanie tutaj jest bardzo dużo pomocnych informacji o odszkodowaniach o dokumentach i wnioskach. Jeśli ten temat was dotyczy to zerknijcie i się z tym zapodajcie. Polecam się zaznajomić bo to ważny temat.
Sławomir

Re: Odszkodowanie z dopłatą

Post autor: Sławomir »

Jeżeli byliście uczestnikami wypadku i nie jesteście zadowoleni z odszkodowania, które zostało Wam wypłacone to polecam zainteresować sie ofertą Avista Polska. Są to specjaliści, którzy mogą od Was odkup odszkodowań, dzięki czemu uzyskacie właściwą kwotę.
mórarz

Re: Odszkodowanie z dopłatą

Post autor: mórarz »

Pamiętaj, że o odszkodowanie należy walczyć do końca. Mi nalezytej pomocy udzielili https://odszkodowania-versus.pl/wypadkach-w-pracy/ . Walka o odszkodowanie dotyczyła wypadku przy pracy. Najważniejsze to podjąć stosowne kroki! Jak nie spróbujemy to się nie dowiemy, czy to wypali.
Awatar użytkownika
Inka-87
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2021, 11:20

Re: Odszkodowanie z dopłatą

Post autor: Inka-87 »

Hej, juz nie mam siły. Miałam wypadek i mam problem z wypłatą odszkodowania. Już nie wiem co robić. Pomożecie jakoś?
Emma

Re: Odszkodowanie z dopłatą

Post autor: Emma »

Ja polecam usługi Kancelarii Citi https://kancelariaciti.pl/dochodzenie-o ... an/oferta/ - są profesjonalistami w każdym calu i można to odczuć już przy pierwszym spotkaniu, specjalizują się w dochodzeniu odszkodowań po wypadkach komunikacyjnych. Dla mnie wielkim plusem jest to, że rozliczają się wyłącznie za efekt. Gdybym kolejny raz miała potrzebę skorzystać z takich usług, na pewno postawiłabym ponownie właśnie na nich.
Bartłomiej

Re: Odszkodowanie z dopłatą

Post autor: Bartłomiej »

Uważacie, że kwota odszkodowania z OC, którą uzyskaliście jest zbyt niska? Wiele osób ma z tym problem, dlatego chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie specjalistów zajmujących się uzyskiwaniem dopłaty do odszkodowanie z oc . Wszelkie informacje oraz kontakt znajdziecie na stronie głownej.
ODPOWIEDZ