Tani katalizator

Serwis, naprawy, sprzedaż części.
Awatar użytkownika
lubislaw
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2020, 6:13

Tani katalizator

Post autor: lubislaw »

Słyszeliście o tym, że katalizatory uniwersalne są znacznie tańsze niż części dedykowane do konkretnych modeli pojazdów? Myślicie, że wpływa to jakoś znacząco na ich jakość? Powiem wam, że ja nigdy nie zwracałem na to uwagi, stąd też moje pytanie. Może ktoś z was ma większą wiedzę na ten temat?
Antoń

Re: Tani katalizator

Post autor: Antoń »

Jeżeli jeszcze nie podjęliście ostatecznej decyzji w zakresie wyboru dobrej jakości katalizatorów, czy filtrów dpf to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na firmę https://arcoore.com/ w której znajdziecie ich szeroki wybór również do maszyn rolniczych. Jednocześnie warto wspomnieć, że zajmują się wykonywaniem skutecznej regeneracji. Jednocześnie sprawdzając elementy układów chłodzenia, chłodnic cieczy, intercoolerów czy chłodnic oleju. Mam nadzieję, że znajdziecie wszystko co potrzebne!
Awatar użytkownika
Malcolm
Posty: 55
Rejestracja: 25 sie 2020, 14:41

Re: Tani katalizator

Post autor: Malcolm »

Katalizatory dedykowane są drogie, ale za to przy ich sprzedaży można całkiem nieźle zarobić, co przydaje się chociażby przy złomowaniu auta. Za sam złom nie dostaniemy aż tak dużo pieniędzy, natomiast katalizator to zupełnie inna historia. Na stronie https://www.katalizatory-warszawa.pl/ można znaleźć kontakt do skupu, którzy przyjmuje każdy katalizator i świetnie za niego płaci.
ODPOWIEDZ