Zabezpieczenie lakieru

Serwis, naprawy, sprzedaż części.
Awatar użytkownika
Ambroży
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2021, 13:52

Zabezpieczenie lakieru

Post autor: Ambroży »

Cześć wszystkim. Jak sądzicie, w jaki sposób można najskuteczniej zabezpieczyć lakier samochodowy? Dla mnie dość ciekawą metodą jest malowanie Plasti Dip, czyli pokrywanie auta gumową powłoką. Co ciekawe, taką powłokę można w każdej chwili zdjąć, a ona nie zostawi żadnego śladu na lakierze. Myślicie, że warto w coś takiego zainwestować?
hiczungł

Re: Zabezpieczenie lakieru

Post autor: hiczungł »

Gdy uszkodzone elementy samochodu wpadły w ręce https://www.lamin.pl/oferta/uslugi-lakierowania to nie mieliśmy o co się martwić. To właśnie oni podjęli się lakierowania, wszystko następnie zostało solidnie zabezpieczone. Co najważniejsze, wykonali kawał dobrej roboty. Lakierowanie na mokro okazało się dla nich dziecinnie proste a podzespoły wyglądają jak nowe.
Awatar użytkownika
anka
Posty: 28
Rejestracja: 30 cze 2020, 8:33

Re: Zabezpieczenie lakieru

Post autor: anka »

Co prawda nie jestem znawcą tematu, ale może pomogę. Kolega podsunął mi jakiś portal motoryzacyjny gdzie był artykuł na temat zabezpieczenia lakieru. Z tego co czytałam to polecana była powłoka ceramiczna. Jeśli się jeszcze zastanawiasz to poczytaj jeszcze o tej możliwości.
Awatar użytkownika
danielkrolewski
Posty: 80
Rejestracja: 07 wrz 2020, 14:29

Re: Zabezpieczenie lakieru

Post autor: danielkrolewski »

Ochrona czy inaczej zabezpieczenie lakieru samochodowego musi mieć wiele różnego rodzaju aspektów także związanych z gwarancją jakości danego produktu. Moim zdaniem, warto jest sprawdzać, różnego rodzaju oferty, ale przede wszystkim powinno się skupić na samych produktach. One muszą mieć swoją jakość i swoje możliwości jeśli chodzi o odbiór własny. Korzystałem z tej firmy https://www.dlalakierni.pl/ i z samej oferty jak i obsługi zamówienia byłem bardzo zadowolony.
ODPOWIEDZ