Alarm w garażu

Gdzie kupić/sprzedać pojazd? Oferty, serwisy aukcyjne, porady.
Dżony

Alarm w garażu

Post autor: Dżony »

Słuchajcie, orientujecie się, czy decydując się na podpisanie umowy z firmą ochroniarską, można założyć alarm np. tylko na garaż? Czy wtedy cena jakoś się różni?
Czaruś

Re: Alarm w garażu

Post autor: Czaruś »

Myślę że nie będzie problemu. My mamy garaż na dwa auta, taki zwykły blaszak, coś takiego: https://swiatgarazy.com/garaze-blaszane ... e-premium/ i też montowaliśmy tam alarm, bo zdarza się, ze wyjeżdżamy na dłużej, a nie byliśmy pewni co do bezpieczeństwa. Nie było dotychczas potrzeby, aby zadział 8-)
żalli

Re: Alarm w garażu

Post autor: żalli »

My mamy alarm w garażu, bo jednak zawsze lepiej być ubezpieczonym niż później żałować :). Jedyne co, to nasz garaż jest stalowy, kupiliśmy go z Zakładu Wyrobów Metalowych RAPMET z Kłodzka http://www.rapmet.pl/pl-garaze-stalowe-31. To rzetelna firma, znają się na tego typu konstrukcjach. Garaż spisuje się super, jest solidnie wykonany, wytrzymały, zrobiony z dobrej jakości stali. Był także w korzystnej cenie, zatem producenta mogę jak najbardziej polecić wszystkim.
Awatar użytkownika
gizwald
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2020, 21:00

Re: Alarm w garażu

Post autor: gizwald »

Sprawdźcie sobie działającą w całym kraju agencję ochrony Securitas https://www.securitas.pl/ To świetni profesjonaliści, mają rozbudowaną ofertę, oprócz projektowania i serwisu zabezpieczeń, oferują m.in. także zdalną weryfikację sygnałów alarmowych no i do tego stawki mają w porządku. My jesteśmy z ich usług w 100 % zadowoleni.
Michał Michael

Re: Alarm w garażu

Post autor: Michał Michael »

Jeżeli jesteśmy w temacie garażu to polecam jeżeli mamy miejsce to polecam postawić garaż blaszany. Ja taki garaż mam i świetnie spełnia swoją funkcję bo trzymam w nim auto i zmieściła się jeszcze skrzynia na narzędzia działkowe . Jeżeli chodzi o firmę to podjąłem współpracę z firmą Grażka https://www.garazeostrow.pl/oferta z Ostrowa Wielkopolskiego.
awa

Re: Alarm w garażu

Post autor: awa »

Michał Michael pisze: 24 paź 2021, 23:00 Jeżeli jesteśmy w temacie garażu to polecam jeżeli mamy miejsce to polecam postawić garaż blaszany. Ja taki garaż mam i świetnie spełnia swoją funkcję bo trzymam w nim auto i zmieściła się jeszcze skrzynia na narzędzia działkowe . Jeżeli chodzi o firmę to podjąłem współpracę z firmą Grażka https://www.garazeostrow.pl/oferta z Ostrowa Wielkopolskiego.
W tej kwestii to ja uważam, że murowany łatwiej wygrzać i lepiej ciepło trzyma, no ale jak uważacie. Ja również nie będę się wypowiadać, bo to Wasza sprawa przecież. Niemniej jednak wydaje mi się, że taka pompy hydroforowe to też ważny element w garażu. Można sporo uzyskać dzięki temu i skrócić czas mycia.
ODPOWIEDZ