Bus dostawczy i aut prywatne - wybór

Gdzie kupić/sprzedać pojazd? Oferty, serwisy aukcyjne, porady.
Butoń

Bus dostawczy i aut prywatne - wybór

Post autor: Butoń »

Jakiego busa dostawczego możecie mi polecić i też może znaleźliście ostatnio jakieś fajne samochody osobowe dla siebie? Szukam też dobrego salonu w Rzeszowie, także jeżeli macie dla mnie podpowiedzi to od razu dzięki za wskazówki. Mam nadzieję, że znajdę coś odpowiedniego dla siebie. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
rakham
Posty: 228
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:29

Re: Bus dostawczy i aut prywatne - wybór

Post autor: rakham »

No ja ostatnio w skupie https://skupautpoznan.pl/wielkopolska/konin/ sprzedałem swojego busa firmowego i powiem Ci szczerze, że nawet nie sądziłem, że dostane za niego takie dobre pieniadze! Sprzedalem dlatego, ze po prostu przestal odpowiadac moim potrzebom potrzebne mi jest cos wieksze i wydajniejsze. Tez sie zastanawiam jaki bylby najlepszy bus dostawczy...
IgorEś

Re: Bus dostawczy i aut prywatne - wybór

Post autor: IgorEś »

My do firmy zdecydowaliśmy się na wybór blaszaka Fiata Ducato, a jednocześnie jako samochód taki na co dzień to wybraliśmy jednak Fiata Tipo. My wybraliśmy salon Auto Res w Rzeszowie, gdzie można liczyć na profesjonalizm obsługi, dobre ceny i jednocześnie możliwość korzystania z ich serwisu autoryzowanego. Zawsze terminowo i jednocześnie z dobrym kontaktem telefonicznym, pozdrawiam!
FilipOś

Re: Bus dostawczy i aut prywatne - wybór

Post autor: FilipOś »

Tutaj mam osobiście bardzo dobre zdanie na temat serwisu Auto Res Rzeszów i uważam, że to dobry kierunek jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy i jednocześnie dużych możliwości znalezienia świetnych samochodów zarówno do firmy, ale również tak ciekawych opcji jak samochody osobowe takich marek jak Hyundai, Alfa Romeo, Jeep, czy Fiat. Warto sprawdzić i podjąć jak najlepszą decyzje w tym zakresie. Pozdrawiam!
Aweś

Re: Bus dostawczy i aut prywatne - wybór

Post autor: Aweś »

Bardzo ciekawy temat muszę przyznać, bo rzeczywiście jeżeli chodzi o wybór wyjątkowych propozycji w zakresie busów ale również samochodów osobowych to jak najbardziej warto sprawdzić oferty ciekawych salonów samochodowych gdzie można złapać fajne wyprzedaże roczników, ale też auta maksymalnie kilkuletnie.
Czareś

Re: Bus dostawczy i aut prywatne - wybór

Post autor: Czareś »

Aweś pisze: ↑23 kwie 2021, 12:59 Bardzo ciekawy temat muszę przyznać, bo rzeczywiście jeżeli chodzi o wybór wyjątkowych propozycji w zakresie busów ale również samochodów osobowych to jak najbardziej warto sprawdzić oferty ciekawych salonów samochodowych gdzie można złapać fajne wyprzedaże roczników, ale też auta maksymalnie kilkuletnie.
Akurat tez uważam, że warto tutaj zwrócić uwagę właśnie na salony samochodowe w przypadku których można liczyć zarówno na jakość, profesjonalizm i jednocześnie duży wybór propozycji samochodów nowych, jak i używany kilku naprawdę fajnych modeli.
Błocki

Re: Bus dostawczy i aut prywatne - wybór

Post autor: Błocki »

Dobrze wiedzieć, na pewno sprawdzę co tam przygotowali i jednocześnie w jakim zakresie będą nam w stanie pomóc zarówno jeśli chodzi o zakup oraz ewentualny leasing busów i aut osobowych do firmy. Zobaczymy w takim razie co ostatecznie z tego wyjdzie i też czy wy również skorzystacie.
Robiń

Re: Bus dostawczy i aut prywatne - wybór

Post autor: Robiń »

Ja uważam, że kluczowe jest to aby samochód kupić ze sprawdzonego źródła, aby nie martwić się ukrytymi usterkami i jednocześnie licząc na wygodę użytkowania oraz pracy, ponieważ to samochody które muszą cechować się dobrą wytrzymałością. W Auto Res można znaleźć zarówno Fiata Ducato, jak i niezłe i przyjemne samochody dla przedstawicieli handlowych które nie zawodzą przy długich trasach.
ODPOWIEDZ