Adwokat

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
Awatar użytkownika
aria
Posty: 57
Rejestracja: 25 maja 2020, 9:03

Adwokat

Post autor: aria »

Poszukuję polecanej firmy do obsługi spraw urzędowych na terenie Niemiec. Zależy mi na terminowości i dobrej znajomości prawa. Może być to adwokat niemcy, z którego usług sami korzystacie. Chodzi głównie o rozliczenia na terenie Niemiec i tłumaczenie dokumentów. Wszelkie sugestie mile widziane.
Awatar użytkownika
rakham
Posty: 228
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:29

Re: Adwokat

Post autor: rakham »

Niestety z adwokatem w tamtym kraju nie pomogę, ale zerknij sobie na stronę https://www.piotrbanczyk.pl/ z tego co się orientuje możliwe jest uzyskanie porad prawnych przez internet. Szczegółów nie kojarzę, ale to na stronie tej kancelarii adwokackiej wszystko będziesz mieć napisane.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 138
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:24

Re: Adwokat

Post autor: Mikka »

Na pewno zależy wam wysokiej jakości usługach prawnych, a więc możecie zgłosić się do Kancelarii Adwokackiej https://www.bialystok-adwokaci.eu . Oni działają sprawnie, rzetelnie, terminowo i mają sporą wiedzę oraz doświadczenie.
Awatar użytkownika
gratka
Posty: 244
Rejestracja: 28 mar 2019, 22:51

Re: Adwokat

Post autor: gratka »

Dla mnie zdecydowanie adwokat Łukasz Węgłowski, ma swoją kancelarię w Szczecinie. Z niezłych tarapatów pomógł mi wyjść. Jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebować pomocy to też do p. Łukasza się zgłoszę.
ąbur

Re: Adwokat

Post autor: ąbur »

Trzeba wiedzieć, na jakiego adwokata postawić. Dlatego zdecydowałem się na zawiązanie współpracy z www.adwokat-weglowski.pl W tej dziedzinie okazali się nie lada fachowcami a polecone usługi zrealizowali zgodnie z planem. Pełen profesjonalizm!
Awatar użytkownika
lanstron
Posty: 210
Rejestracja: 12 maja 2020, 21:14

Re: Adwokat

Post autor: lanstron »

Adwokat rodzinny Wrocław http://rodzinny-adwokat.pl/ jest chyba jednym z najlepszych, dzięki tej Pani udało mi się uzyskać kontakty z dziećmi. Bardzo mi na tym zależało i dla tego nie odpuściłem, z czego bardzo się cieszę, ponieważ mogę teraz spędzać weekendy z moimi córkami.
mębris

Re: Adwokat

Post autor: mębris »

Jeżeli mieszkacie w okolicach Elbląga i rozglądacie się za sprawdzoną kancelarią adwokacką to polecam wam zgłosić się do https://adwokatzipser.pl/ Sam ostatnio korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Tam otrzymacie pomoc prawną na najwyższym poziomie.
Adwokat Kraków

Re: Adwokat

Post autor: Adwokat Kraków »

Porady prawne zawsze możesz otrzymać zdalnie. Polecam kancelarię adwokatów i radców prawnych MSZ Kancelaria. Myślę że pomogą w kwestiach które cię interesują. Próbowałem współpracować z wieloma kancelariami adwokackimi ale tylko oni w pełni sprostali zadaniu.
Awatar użytkownika
mezi
Posty: 82
Rejestracja: 03 lip 2019, 21:39

Re: Adwokat

Post autor: mezi »

aria pisze: ↑07 wrz 2020, 9:45 Poszukuję polecanej firmy do obsługi spraw urzędowych na terenie Niemiec. Zależy mi na terminowości i dobrej znajomości prawa. Może być to z którego usług sami korzystacie. Chodzi głównie o rozliczenia na terenie Niemiec i tłumaczenie dokumentów. Wszelkie sugestie mile widziane.
Może kancelaria https://gaworkancelaria.pl/kontakt/ by pomogła. Najlepiej napisać do nich z zapytaniem lub zadzwonić.
Tadeusz40 Bież

Re: Adwokat

Post autor: Tadeusz40 Bież »

Szczerze polecam usługi adwokatów z KANCELARII ADWOKACKIEJ BIESZCZAD GÓRECKI. Kompetentni, rzeczowi i zaangażowani w prowadzone sprawy. Doskonale oraz sprawnie załatwiają każdy problem, koszty zawsze były znane z góry. Pełen profesjonalizm i jasna komunikacja z klientem. Oferują pomoc prawną online, co uważam za kluczowe w dobie pandemii. Współpraca z nimi to przyjemność.
bóracki

Re: Adwokat

Post autor: bóracki »

Ja z kolei przez bardzo długi czas rozglądałem się za adwokatem, który zajmuje się prawem pracy. Poszukiwania nakierowały mnie na usługi https://adwokat-kedra.pl/specjalizacja/prawo-pracy/ . Potrzebne mi były porady dotyczące zatrudnienia, a w szczególności: nawiązania i rozwiązania stosunku pracy. Okazało się to niezmiernie pomocne!
Awatar użytkownika
konopnik
Posty: 67
Rejestracja: 30 kwie 2020, 11:00

Re: Adwokat

Post autor: konopnik »

W Łodzi gdyby ktoś z Was szukał dobrego prawnika to polecam panią adwokat Monikę Kitscha-Kwasiborską. Swoją kancelarię ma właśnie w Łodzi. Pani adwokat specjalizuje się w różnych gałęziach prawa. Ma duże doświadczenie i wiele wygranych spraw na swoim koncie. Najlepiej się z nią skontaktować i pogadać o szczegółach.

producenci odzieży z dzianin
Awatar użytkownika
remiik
Posty: 73
Rejestracja: 20 wrz 2020, 21:17

Re: Adwokat

Post autor: remiik »

Fajna, solidna adwokat z Chorzowa to Magdalena Musiał. Tu macie jej stronę internetową http://www.magdalenamusial.pl/uslugi.htm Dostałem z polecenia namiar na nią i jestem zadowolony, że do niej się zgłosiłem, bo skutecznie działa a jest przy tym konkretną, fachową i miłą osobą, wszystko dobrze się dzięki pani adwokat ułożyło. Jeśli jesteście z okolicy to sprawdźcie sobie ten kontakt, na bank będziecie zadowoleni.

podstawy angielskiego dla dorosłych
ODPOWIEDZ