Betoniarnia Staszów BETOMEX

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
bętomex

Betoniarnia Staszów BETOMEX

Post autor: bętomex »

Dzień dobry

Przedstawiamy Państwu ciekawą ofertę firmy BETOMEX ze Staszowa w województwie Świętokrzyskim. Firma ta należy oczywiście to branży budowlanej i cechuje się ogromnymi możliwościami produkcji. Generalnie ofertę firmy stanowi głównie tani i dobry beton towarowy i pochodne jak zaprawy, podsypki, mieszanki innego rodzaju w tym beton drogowy czy beton posadzkowy.

Betoniarnia Staszów BETOMEX • beton • asfalt • stabilizacja • dźwigi
Adres: Towarowa 46, 28-200 Staszów
Telefon: 798 460 460

Kompleksowa obsługa, produkcja, transport, dostawa do klienta. Duża flota własna, duża wydajność produkcji. Jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom. Współpracujemy z wieloma firmami B2B z okolicy, zaufało nam wielu kontrahentów i po dziś dzień systematycznie realizujemy nawiązaną współpracę. Nienaganne opinie, terminowość, stałe i stabilne warunki, atrakcyjne umowy.

Poza betonem także asfalt, budowa dróg, nawierzchnie asfaltowe. W ofercie stabilizacja gruntu, podbudowa dróg, pod kostkę woj. Świętokrzyskie, Staszów i okolice. A także w ofercie wynajem pomp do betonu, dźwigi. Wynajem dźwigów żurawie mobilne pod wynajem Świętokrzyskie i nie tylko. Posiadamy dźwigi z operatorami 55 i 90 ton udźwigu.
carpex_ń

Re: Betoniarnia Staszów BETOMEX

Post autor: carpex_ń »

Chętnie podzielę się namiarem na również bardzo dobrą betoniarnię: https://www.stambet-bud.pl/oferta. To ekipa profesjonalistów, która ma bogate doświadczenie w branży i dostarcza trwały, solidny i wysoko jakościowy beton. Znajdziecie u nich takie rodzaje betonu jak beton towarowy B7,5 -B50, betony specjalne czy posadzkowe, a także cement workowany i zaprawy budowlane. Bez problemu zaopatrzą Was także w kruszywa budowlane.
ODPOWIEDZ