Firma sprzątająca

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
Awatar użytkownika
Lukrecjaa
Posty: 84
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:08

Firma sprzątająca

Post autor: Lukrecjaa »

Co raz częściej zastanawiam się nad wynajeciem usług firmy sprzątającej jaką jest http://ponpran.pl znalazłam tę ofertę niedawno i patrząc na wielkość mojego domu i na mnie no nie jestem w stanie sama tego ogarnąc. Potrzebuje pomocy fachowców. Wy też korzystacie z takich usług?
Bartaśś

Re: Firma sprzątająca

Post autor: Bartaśś »

Wiem o czym mówisz. Miałem ten sam dylemat w zeszłym roku. Pojawiło się zbyt dużo obowiązków, żeby samodzielnie się tym wszystkim zająć. W międzyczasie przenieśliśmy się do nowego, większego biura. Wtedy już zdecydowałem się wynająć ekipę sprzątającą Clean Pro https://clean-pro.com.pl/. Dobrze nam się współpracuję. Generalnie dałem im zlecenie stałe plus od czasu do czasu mycie okien.
wowowoś

Re: Firma sprzątająca

Post autor: wowowoś »

Z kolei my w firmie korzystamy z usług warszawskiej firmy sprzątającej Axona
https://axona.pl/kontakt i sprawdzają się nam w 100 %. To solidni fachowcy, prace wykonują dokładnie, porządnie, biuro jest po prostu wysprzątane jak należy. Dodam, że aktualnie oferują bardzo przydatną opcję ozonowania i zamgławiania biur w celu ich dezynfekcji i ochrony przed koronawirusem, oczywiście korzystamy z tego, bo to bardzo sensowne rozwiązanie.
wig_sęl

Re: Firma sprzątająca

Post autor: wig_sęl »

Niedawno sam zdecydowałem się na skorzystanie z usług firmy sprzątającej i serdecznie polecam wszystkim taki ruch - jest to bardzo wygodne, poza tym, biuro nigdy nie lśniło taką czystością! Fachowcy zaglądają w każdy zakamarek, są w stanie wywabić każdą plamę i naprawdę sprawić, że w firmie lepiej się pracuje. Ja korzystam z usług firmy Clean-Art z Gdyni, która niezwykle profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków. Polecam się z nimi skontaktować: https://www.clean-art.pl/oferta/ bo na pewno będziecie zadowoleni z ich usług.
ODPOWIEDZ