Gdzie kupić sprzęt do gabinetu kosmetycznego?

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
Zbyśka

Gdzie kupić sprzęt do gabinetu kosmetycznego?

Post autor: Zbyśka »

Tak jak w temacie. Gdzie kupić sprzęt do gabinetu kosmetycznego? Konkretnie to szukam dystrybutora, który posiada urządzenia z najwyższej półki. Dużym plusem na pewno będzie, jeśli do urządzeń będą dodawane pakiety startowe w postaci darmowego szkolenia itp.
Dyśka

Re: Gdzie kupić sprzęt do gabinetu kosmetycznego?

Post autor: Dyśka »

Jakiś czas temu, wymieniałam parę urządzeń w moim gabinecie. Wszystkie nowe urządzenia, zamówiłam u tego dystrybutora https://ifapro.pl/. Mają atrakcyjne ceny oraz nowoczesne urządzenia, które oczywiście nadają się do profesjonalnego gabinetu kosmetycznego. Skontaktuj się z nimi ;)
Bośka

Re: Gdzie kupić sprzęt do gabinetu kosmetycznego?

Post autor: Bośka »

Sprawdziłam ofertę tego dystrybutora i faktycznie wydaje się całkiem fajna. Większość sprzętów dostępnych u nich, ma bardzo dobre opinie w internecie. Muszę do nich napisać i zapytać jak wygląda cena urządzeń, gdy się zdecyduje na większą ilość. Zauważyłam również, że mają bardzo dobre zestawy startowe.
Łuczka

Re: Gdzie kupić sprzęt do gabinetu kosmetycznego?

Post autor: Łuczka »

Bez problemów mogę zamówienie złożyć na ich stronie https://ifapro.pl/? Jestem zainteresowana paroma urządzeniami. Dostała dotacje i zamierzam jak najszybciej ruszyć z gabinetem. Tym bardziej, że już klientki się do mnie dobijają drzwiami i oknami. Żeby ich nie stracić, muszę zacząć już w sierpniu.
Ryśka

Re: Gdzie kupić sprzęt do gabinetu kosmetycznego?

Post autor: Ryśka »

Musisz się z nimi skontaktować :) Jednak to dobry wybór, ponieważ jako wyspecjalizowany, wyłączny dystrybutor urządzeń kosmetycznych zapewniają swoim klientom jedynie najwyższej klasy produkty. Dbają o to, aby wyposażenie każdego salonu kosmetycznego, który z nimi współpracuje, było jak najlepsze.
ODPOWIEDZ