Kredyt na korzystnych warunkach

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
Awatar użytkownika
Iliana
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2021, 8:41

Kredyt na korzystnych warunkach

Post autor: Iliana »

Macie jakieś sposoby na znalezienie korzystnej oferty kredytowej? Interesuje mnie kredyt gotówkowy Ostrołęka. Nie obserwuję tego, co się dzieje na rynku ofert kredytowych, więc nie bardzo wiem, na co powinnam zwrócić uwagę. Sądzicie, że skorzystanie z usług specjalistów załatwi sprawę?
dołoga60

Re: Kredyt na korzystnych warunkach

Post autor: dołoga60 »

Jeżeli nie orientujesz się w tym, jak wygląda ogólna sytuacja na rynku to jak najbardziej polecam kontakt ze specjalistami. Oni stale obserwują zmieniające się oferty wielu banków, więc mają dobre rozeznanie w tym, kto jakie daje warunki. Dzięki temu są w stanie znaleźć najkorzystniejszą opcję. Polecam Ci odezwać się do doradców kredytowych z Finanse.pl ze Śląska: https://finanse-slask.pl/kontakt/ Nie są powiązani z żadnym bankiem, więc gwarantują obiektywizm w ocenianiu ofert. Myślę, że nie ma co szukać na własną rękę, lepiej zaufać komuś, kto wie, co robi. :)
Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 803
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: Kredyt na korzystnych warunkach

Post autor: Tadek99 »

Czy ktoś z Was brał kredyt hipoteczny mając spisaną intercyzę ze współmałżonkiem? A może spłacacie kredyt po rozwodzie? Ja jestem właśnie w takiej sytuacji i szukam informacji. Znalazłam artykuł https://ambulatorium-kredytowe.pl/przed ... -wiedziec/ i wiem, że musze udać się do banku.
Awatar użytkownika
mezi
Posty: 82
Rejestracja: 03 lip 2019, 21:39

Re: Kredyt na korzystnych warunkach

Post autor: mezi »

dołoga60 pisze: ↑27 wrz 2021, 20:55 Jeżeli nie orientujesz się w tym, jak wygląda ogólna sytuacja na rynku to jak najbardziej polecam kontakt ze specjalistami. Oni stale obserwują zmieniające się oferty wielu banków, więc mają dobre rozeznanie w tym, kto jakie daje warunki. Dzięki temu są w stanie znaleźć najkorzystniejszą opcję.
Chyba każdy słyszał, o kredytach we frankach i związanymi z nimi problemami. Jeśli chodzi o kredyt we frankach, to dobrze wiedzieć, na co zwrócić uwagę https://zyciebezkredytu.pl/na-co-powini ... lockchain/
Lizarazu8274

Re: Kredyt na korzystnych warunkach

Post autor: Lizarazu8274 »

Zgłoś się tutaj: doradca kredytowy Wrocław. Ogarną co i jak. Przede wszystkim zbadają Twoją zdolność, określą, na ile możesz sobie pozwolić, co ewentualnie poprawić, żeby w oczach banku wypaść lepiej itd. A później zajmują się formalnościami. Twój udział w tym wszystkim ograniczony jest do niezbędnego minimum. I tyle ;)
atokór

Re: Kredyt na korzystnych warunkach

Post autor: atokór »

Ja również uważam, że pośrednik kredytowy to podstawa. Stąd przypominam, że tutaj https://doradcafinansowy-bydgoszcz.pl/k ... bydgoszcz/ macie bardzo dobrego pośrednika, który w dużej mierze pomoże, nawet jeśli nie za bardzo wiecie, co i jak. Dla mnie to oczywiste, że warto pomyśleć o pomocniku, który na kredytach dosłownie zęby zjadł. ;)
aduśka90

Re: Kredyt na korzystnych warunkach

Post autor: aduśka90 »

atokór pisze: ↑19 paź 2021, 15:31 Ja również uważam, że pośrednik kredytowy to podstawa. Stąd przypominam, że tutaj https://doradcafinansowy-bydgoszcz.pl/k ... bydgoszcz/ macie bardzo dobrego pośrednika, który w dużej mierze pomoże, nawet jeśli nie za bardzo wiecie, co i jak. Dla mnie to oczywiste, że warto pomyśleć o pomocniku, który na kredytach dosłownie zęby zjadł. ;)
Witam,czy uwazacie,ze warto korzystac z doradcow kredytowych? Chcę wziąć kredyt na mieszkanie,bardzo zalezy mi na tym,by dowiedzieć się więcej na ten temat https://intuum.pl/doradca-kredytowy-lodz/ Co o tym sądzicie? Warto korzystac z uslug doradcow kredytowych? Pozdrawiam.
FinkaŚ

Re: Kredyt na korzystnych warunkach

Post autor: FinkaŚ »

Czy korzystaliście z kredytów we frankach? No tak wiele z nas miało konieczność i zaciągnęło kredyt we frankach. Często wynikało to z faktu ,że kredyt w złotówkach był niedostępny z uwago na brak zdolności kredytowej. Trochę dziwne bo już we frankach ta zdolność kredytowa była. Takim sposobem wiele osób zaciągnęło kredyty frankowe . Czy banki działały uczciwie ? Poczytajcie trochę , stwierdzicie jednak ,że uczciwość nie przyświecała działalności banków.
ODPOWIEDZ