Mycie wysokościowe

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
Awatar użytkownika
sławek
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2020, 1:09

Mycie wysokościowe

Post autor: sławek »

Korzystaliście kiedykolwiek z usług firmy Skalar w zakresie alpinistycznego mycia okien lub elewacji? Pytam, bo potrzebuję specjalistów od takich zleceń. Doradźcie mi, czy warto kontaktować się z tym zespołem.
Awatar użytkownika
Jana-68
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2020, 9:04

Re: Mycie wysokościowe

Post autor: Jana-68 »

Warto wspomnieć, że Skalar oferuje też odśnieżanie dachów, z którego ja korzystam co sezon. Przygotowują bezpłatne wyceny, usługi realizują na wysokim poziomie, są też elastyczni w kwestii terminów. Zdecydowanie warto wziąć ich pod uwagę.
kór

Re: Mycie wysokościowe

Post autor: kór »

Nie umiałabym sie brać za mycie okien na dużych wysokościach , bo mam straszny lęk wysokości. Cieszę się, że u nas robi to mój tato, ale też, że po prostu jesteśmy osobami, które w razie co, wiedzą, jak sobie poradzić. Doskonale wiemy, kogo mamy wezwać ;) .

norm iso
Zośka_77

Re: Mycie wysokościowe

Post autor: Zośka_77 »

Bardzo zależy mi na wyszukaniu profesjonalnej firmy, która zajmuje się mycie okien Warszawa cennik. Czy znacie firmy z tej branży, które są godne polecenia? Jak na razie znalazłam firmę Fugao, czy korzystaliście z ich usług? https://fugao-sprzatanie.pl/artykul/pro ... n-warszawa
Aąshitaka

Re: Mycie wysokościowe

Post autor: Aąshitaka »

Takie rzeczy jak mycie i czyszczenie, renowację elewacji i dachów, uszczelnienia czy malowanie elewacji w Radomiu i okolicach wykona wam w ramach rozsądnych stawek firma RIS Kotes https://alpinizmprzemyslowy.com.pl/serw ... -budynkow/ Mega specjaliści, znają się na takich pracach, solidnie się ze wszystkim uwijają.
Paweł Wu.

Re: Mycie wysokościowe

Post autor: Paweł Wu. »

Pewnych zadań w naszej firmie nie mogliśmy wykonać osobiście, a nieterminowość i nieodbierane telefony u firm sprzątających z Warszawy są nagminne . Jak prace wysokościowe - mycie okien, witryn to sprawdziliśmy Bryliant https://bryliant.waw.pl/mycie-witryn i tak już zostaliśmy przy nich. Bardzo rzeczowe podejście i dobrze wykonana robota.
ODPOWIEDZ